Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik hogy 9 hetesen változi...

Létezik hogy 9 hetesen változik a pocim?

Figyelt kérdés

Felvettem egy kabátot,ami eddig vígan rámjöttt,most meg az alhasamnál kicsit feszül,pedig még nem híztam!

Hozzáteszem nem vagyok egyszálbelű teremtés!:)

Ez már a babám miatt van?


2007. dec. 1. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik, nekem már 6 hetesen szorítottak az addig kényelmes ndrágjaim. Alkati kérdés, de van akinél már nagyon hamar látható változás.
2007. dec. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Természetesen változhat a pocakod,de ez egyenlőre még nem a babócád,hanem fel vagy puffadva.Sajna ez a kellemetlen tünet kitart az első trimeszter végéig,legalábbis én addig folyamatosan úgy éreztem magam mintha lufi lenne a hasamban.De én már akkor is olyan büszkén viseltem:)))JÓ babavárást!16 hetes kismama
2007. dec. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is így voltam. A testúly még nem változik, de mivel a rakódó zsír és a visszatartott víz nem annyira súlyos, mint az izom, bizony kinőjük a ruhákat :-))
2007. dec. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia én 7 hetes vagyok,de folytogatnak a nacijaim.Nem a baba miatt van,mert ő még annyira picike hanem az emésztés is megváltozik a víz is felhalmozódik-gázok stb..Szóval ez természetes.Estére sokszor én is úgy nézek ki mintha már vagy 20hetes lenneék,pedig csak fel vagyok fújódva.Gratula a picihez.
2007. dec. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!