Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes terhes vagyok,...

20 hetes terhes vagyok, tegnap olyan kiütéseim lettek mint a csalánkiütés, voltam dokinál kaptam Ca injekciót. Mit lehet még tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
2008. okt. 31. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondold végig,mit ehettél,vagy mit használtál ami új volt,vagy akár egy új mosópor,és ha megvan,akkor azt kell kiiktatni.Én terhesség alatt a Palmpolive tusfürdőt nem tudtam használni,egyszerűen nem bírtam,viszkettem tőle,.
2008. okt. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ezeket végig gondoltam már, de semmi olyan nem volt ami eddig ne lett volna és nem volt bajom, viszont a baba miatt aggódom nagyon.
2008. okt. 31. 08:31
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet olyan dologra vagy most allergiás, amire eddig nem voltál. Én soha sem voltam semmire sem allergiás, erre nyáron folyt az orrom,tüsszögtem. Most hogy lement a virág szezon el is múlt teljesen. Most viszont nem bírok harisnyát felvenni, mert viszketek tőle nagyon de nagyon. Pedig rengeteg szép színes mitás harisnyám van, de eszméletlen milyen viszketés rám tör tőle.

Ha az egész testeden van kiütés, akkor lehet hogy mosóportól, öblítőtől, vagy tusfürdő. Ha arcon lehet akkor arckrémtől. Ha csak a karodon, vagy itt ott, lehet kajától. S nem feltétlen új dologra gondolj, lehet az eddig meszokottól is.

2008. okt. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!