Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés után hány ciklust...

Eszo kérdése:

Vetélés után hány ciklust kell kivárni, hogy újra lehessen próbálkozni? 5 és fél hetes voltam.

Figyelt kérdés

Állítólag attól volt a vetélésem, hogy el vagyok/vagyunk savasodva..úgyhogy most lugosító kúrát fogok csinálni..az gondolom pár hét..


volt valaki így?


2010. jún. 14. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is 5 hetesen volt, a köv. ciklusban újra sikerült, de újra elment. Szerintem 1-2 ciklust érdemes inkább várni.
2010. jún. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én 8 hetes voltam, 10 hetesen volt a műtét :( Nekünk 3 hónapot javasolt a doki várni. Vártunk is. A 4.ben nem történt semmi, de az 5-ben már igen. Most épp alszik :))
2010. jún. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hááááááááááát .... ezt ki mondta?

a babák az új sejtek képzésekor ill. nem képződésekor halnak meg semmi köze a szervezeted sav bázis egyensúlyához . Csinálj egy tisztítókúrát és negyed év!

2010. jún. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok. SZtem Nektek elég lenne 2 ciklust is várni, 5,5 hetesen még nagyon fiatal terhesség volt. Egyékbént sajnálom, átéltem én is. :(


Várni ált. azért kell, hogy az ürülés (de főleg a missed ab, ha volt neked) után a méhnyálkahártya újra megvastagodjon a méhben, mert ott tapad meg a baba, és ahhoz kell egy minimális vastag nyálkahártya.

2010. jún. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is igy jártam tavaly, a doki azt mondta, hogy mivel nincs műtét nem kell várni. Neki is fogtunk, de elsőre nem jött össze, következő hónapban viszont igen, és hamarosan szülünk. Minden jót!

37 h km

2010. jún. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetesen volt spontán vetélésem. Teljesen kiürült, így azt mondta az orvos, hogy 3 hónapot várjunk. A vetélés után antibiotikumot szedtem, meg méhösszehúzó cseppeket. Tehát valamennyit mindenféleképpen várni kell. Mi kivártuk a 3 hónapot, azóta eltelt 1 év, és még semmi nem történt.
2010. jún. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
8 hetesen ment el a baba, nem kellett műtét, csak méhösszehúzó csepp. 3 hót javasolt a nőgyógyász, 2-t vártunk, utána már próbálkozunk. A 4. hónapban fogant meg a ma féléves kislányom.
2010. jún. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3 ciklust vártunk, a 4.ben megfogant a lányom. Problémamentes várandósságom volt. nekem a dokim tanácsolta ezt.
2010. jún. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6 hetesen ment el, orvos azt mondta rögtön próbálkozhatunk, de mi kihagytunk egy ciklust és a következőben megfogant azonnal a baba, meg is maradt, meg is született, azóta a atesót várjuk.
2010. jún. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is magától ment el a baba, 6 hetesen, kitisztultam, és rögtön próbálkozhattunk. Egy kicsit több napig tartott a vérzésem az átlagnál, de a következő menzim napra pontosan jött meg. Szóval mi rögtön próbálkoztunk, de az 5. hónapban sikerült teherbe esnem. 11 h km. vagyok.:)
2010. jún. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!