Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit hevesebbek voltunk...

Kicsit hevesebbek voltunk tegnap este meg ma reggel szeretkezés közben. Ugye ezzel nem tudtunk ártani neki?

Figyelt kérdés
Ugy éreztem túl mélyre ment a párom egy kicsit érzékenyebbnek is éreztem a hüvelyem mintha szárazabb lett volna mint szokott, de utána nem volt semmi nem fájt nem véreztem, jó is volt csak féltem a kicsit. Ha azt írnátok hogy óvatosabbnak kell lennni azt tudom nade mit értünk ez alatt?
2008. okt. 30. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
attol függ hány hetes vagy. a 30 hét körül már nemszabad csak a makk résztér beletenni nemszabad teljesen mert könnyen megindithatja a szülést
2008. okt. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem vagy veszélyeztetett terhes, akkor nem ártottatok a babának. Azért rendszert ne csináljatok a durva szexből, ez most nem az az időszak. A terhesség vége felé pedig tényleg nem árt még óvatosabbnak lenni, de ezt majd úgyis jelzi a szervezeted. (a mozgás is nehezebb, kellemetlenebb lesz).
2008. okt. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, védve van a magzatvízben.
2008. okt. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Semmit nem okoztál, ha nem jelentkezik vérzés, fájdalom vagy más folyadékféle..

Ha teheted mostantól te legyél felül, lasabban menjen a dolog és te szabályozd milyen mélyre jussanak a dolgok.

Ha kényelmetlen, feszítő, vagy szúró érzések vannak leginkább abba kell hagyni a behatolást és más módon befejezni a dolgokat...arra gondolom van fantáziád..

A méh durva ingerlése keményedéseket idézhet elő, ami megindíthatjaa szülést, megnyithatja a méhszájat, ráadásul a babának is fájhat..ezt nézik a posé vizsgálaton ésaz nst-n majd később.

2008. okt. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
14 hetes és egy napos
2008. okt. 30. 14:01
 6/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok veszélyeztetett, ilyenkor beengedheti a párom a spermát vagy inkább ne?
2008. okt. 30. 14:04
 7/9 A kérdező kommentje:
ja és keményedés se volt
2008. okt. 30. 14:04
 8/9 anonim ***** válasza:
14 hetesen még belefér a kicsit hevesebb szex az átlagnál nem beszélve arról,hogy a várandós mamák jobban kívánják mint azelőtt,szerintem.De 30-32 hetesen már nem ajánlott heveskedni.Később pedig már szexelni sem nagyon ajánlott.Az orgazmus miatt...Óvatos alatt én azt értem,hogy ne menjen mélyen a pénisz,lassabb tempó,kényelmetlen pózok stb stb.
2008. okt. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

akkor most kb azt érezte a baba, hogy lökdösik, lökdösik, aztan valamiért jo neked, es ezert neki is :)


mi sikositot hasznalunk, sosem volt ra szukseg, de amiota babat varok, neha kell, pedig epp az ellentétét szoktak mondani. ha egy picit is ugy erzed, hogy nem vagy megfeleloen nedves, akkor vegyetek, mert tudod, a terhesseg minden szakaszaban erzekenyebbek vagyunk az huvelyi fertozesekre, meg bacikra, meg ilyesmikre.


amugy amig nem verzel, es nem piros a "barnazas", addig semmi gond, nyugodj meg


boldog babavárást

2008. okt. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!