Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok, de ma...

7 hetes terhes vagyok, de ma reggel szeretkezés után véreztem. Ez miért lehet? Nagyon félek, hogy vmi baj van.

Figyelt kérdés
2008. máj. 17. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha csak egy kicsit véreztél és elmúlt, akkor nincs baj. Keresd fel a dokid, és addig ne szeretkezzetek, amíg ő meg nem mondja, hogy szabad-e.
2008. máj. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!igen elmúlt úgy-ahogy,mert később mikor pisiltem véres volt és most pedig észrevettem,hogy a bugyim is véres kicsit.Már kerestem mindenhol mi lehet

az oka,de nem találtam semmi értelmeset!

2008. máj. 17. 20:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Az oka,hogy megse´rült a hüvely egy kicsit,esetleg egy hajszál ér.keresd fel az ügyeletet,vagy az orvosodat,hogy nézzen meg.
2008. máj. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szia..nekem is ez volt.ez azért van mert a terhességtöl belül ki vagy száradva és ha ovatosak vagytok akkor is mint nálunk elöfordul ilyesmi,.használjatok sikositot.nem drága éselkerülsz még egy nagy aggodást.nekünk bevált azota semmi problémám:D
2008. máj. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,sokat segített!
2008. máj. 18. 13:35
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Azonnal a dokihoz! Komolyan, velem is ez volt és a dokim azt mondta, hogy a vérzés sajnos mindig a méhből jön, ami ugye nem túl jó. Kaptam rá Utrogestant 3x1-et, ha gond volt, akkor 3x2-t. Szexelhettünk is, csak óvatosan.

Mostmár 13 hetes vagyok és nem kell Utrogestant szednem és annak hatására a pecsételő vérzésem is elmaradt.


A legjobbakat! A dokidat pedig mindenképpen hívd fel, de szerintem inkább menj el hozzá fölöslegesen, minhogy aztán nagy baj legyen!

2008. máj. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 6 hetes vagyok, és tegnap este volt ugyanez velem, nagyon megijedtem, de hál' Istennek nekem azóta nincs semmi. A héten megyek dokihoz, addig szeretkezni sem merünk! Remélem Veled is minden ok!


Boldog babavárást!

2008. máj. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sajnos én csütörtöknél elöbb nem tudok dokihoz elmenni,

mert külföldön tartozkodom.Nagyon izgulok nehogy vmi baj legyen...

2008. máj. 18. 19:00
 9/9 A kérdező kommentje:
Neked is boldog babavárást kívánok!
2008. máj. 18. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!