Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is lidocain érzéstelenítőt...

Más is lidocain érzéstelenítőt kapott a fogászati kezelés során?

Figyelt kérdés
Nálunk a fogászaton a kismamáknál is ezt használják, pedig elvileg más hatóanyagtartalmút kellene. Nem lesz baja a babának tőle?
2010. jún. 14. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Semmi baja nem lesz....én mindíg kaptam fogorvosnál 4 alkalommal is,és van egy makk egészséges 20hós kisfiam.

De akkor rá is kérdeztem,és megnyugtattak hogy lehetadni nincs semmi ond.

Csak nyugalom,semmi baja nem lesz a pocaklakónak:-)))

2010. jún. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Pont most voltama fogdokinál!Dupla adag érzéstelenítést kaptam,de mondta,hogy nem lesz semmi baja a babának!Ez csak helyi érzéstelenítés!:):)38 hetes kismama
2010. jún. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia én is 32 hetesen voltam fogorvosnál, kaptam érzéstelenítőt, mert megkérdeztem, hogy szabad-e. Az orvos azt mondta természetesen lehet, meg én is úgy olvastam kismama könyvekben, hogy az első trimeszterben nem ajánlott, de utána már szabad.
2010. jún. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én is pont ma voltam kb a 10.fogorvosi kezelésen mióta terhes vagyok,az elejétől járok,és minden alkalommal kapok érzéstelenítőt.Bár ahova én járok,ott ultrát adnak,mert az szoktak kismamáknak azt mondták ott nekem,így én nem lidocaint kapok,de minden szuri előtt viszont lidocainnal fújja be,hogy még a szurit se érezzem:)Nagyon aranyosak.Biztos nem lesz semmi baja ettől nyugi.(32h)
2010. jún. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!