Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szemölcsöt (börkinövést) 6...

Szemölcsöt (börkinövést) 6 hetes terhesen leszedessem?

Figyelt kérdés

Nem tudom minek nevezik,a hátamon van egy kis bördarab kinött amit ha megnyomok nem érzem hogy ott van.Terhesen leszedessem?Azért mert nagyobb lett egy picivel az évek alatt.Nem biztos hogy szemölcs(olyan mint az idösebbeknek meg a dundiknak a hónaljuk alatt)

Hogy szedik le?


2010. jún. 14. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
lidocainnal érzéstelenítik helyileg és kimatszik. ha a lidocain nem ellenjavallt (ezt nem tudom),akkor miért ne?
2010. jún. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
amit kaptam szemölcsre szer (gyógyszertári), arra rá van írva, hogy terhesen, szoptatós időszakban nem szabad használni. Gondolom, hogy a szemölcs kivágásával-lefagyasztásával nem lenne gond, de kémiai szert ne kenj magadra.
2010. jún. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor ezt elhalaszom egy évvel.
2010. jún. 14. 14:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!