Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordulhat tévedés vagy az...

Előfordulhat tévedés vagy az hogy elnézzék a baba nemét fiút látnak és a végén szülés előtt meg lánynak mutatja magát?

Figyelt kérdés
Valakivel fordult már elő ilyesmi?
2008. okt. 30. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen velünk! Eddig minden vizsgálaton tutira fiút mondtak kivéve a legutóbbi uh-ot ahol a doki azt mondta hogy lehet hogy lány ugyanis nem látja a zacsit!

34 hetes kismama

2008. okt. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen lehet (a barátnőm fiút várt, mert azt mondták, és kislányt szült). Nekem is eddig mindig azt mondta a doki, hogy kislány, de 100% csak akkor lesz, ha megszületik.

28 hetes

2008. okt. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem 3 doki kulon kulon kisfiut mondott. De a legutolso uh-on a dokim lekislanyozta a babamat. Kicsit meglepodtem en is, de majd ha kint lesz akkor kiderul ki is lapul odabent :D


38 hetes kismami

2008. okt. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt nálunk a szomszédunknál történt hogy végig kislányt mondtak,és szüléskor lepődtek meg mert fiu lett.Apuka alig hitt a szemének!
2008. okt. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a 4D-s UH tévedési lehetősége minimális, hisz ha a baba mutatja magát, akkor fiú esetén eléggé "látványos" és egyértelmű a kis csomagja.

Ha van lehetőségetek, akkor nézzétek meg 4D-n.

2008. okt. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!