Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Védőnőnél az első orvosi...

Védőnőnél az első orvosi tanácsadáson tulajdonképpen mi történik?

Figyelt kérdés
2008. okt. 30. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha kaptál papírt az orvostól, amin rajta van, hogy a terhesség bizonyított, akkor kell menni a védőnőhöz. Ő ki fogja állítani a kiskönyvet, megcsinálja a kartonod, súlyt és vérnyomást mér. Elmondja, hogy mik lesznek a teendőid a közeljövőben (vizsgálatok), esetleg papírokat is ad hozzá, de ez területenként változik. (nálunk tatabányán például nem ő adja a beutalókat, hanem a terhesgondozó). Szerintem fog adni szóróanyagokat is. Kicsit ismerkedtek. Én vittem a páromat is az első találkozásra, hogy Őt is megismerje.


Boldog babavárást:)


33 hetes kismama

2008. okt. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van, annyit tennék még hozzá, hogy nálunk vizeletvizsgálatot is csinál minden alkalommal, ehhez többnyire a reggeli elsőt kéri, esetleg nem árt ha viszed magaddal egy jól záródó kis üvegben.
2008. okt. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat!Ezen már túl vok,most olyan lesz,hogy az orvos is ott van.Az érdekelne,hogy ő is csak dumál vagy vmi vizsgálat is lesz?
2008. okt. 30. 11:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos erre nem tudok neked válaszolni, mert nálunk ilyen nincs.
2008. okt. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Ilyen nálunk sincs. Külön van a védőnő, a terhesgondozás és a háziorvos is. Hány hetes vagy?
2008. okt. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!