Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami jele annak, hogy...

Van valami jele annak, hogy az ember lányának terhességi cukra van?

Figyelt kérdés

Még előtte állok, s régebben volt problémám a cukrommal, szedtem is rá gyógyszert, de aztán normalizálódott, s abbahagyhattam, de persze nagyon figyelnem kellett.

A doki is tudja, s szerinte nem indokolt előbb megcsináltatni.

Köszönöm!

22 hetes kismami


2010. jún. 13. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Nálam semmi jele nem volt.
2010. jún. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

:(:(:(

Ezt szomorúan hallom! :(:(:(

2010. jún. 13. 17:21
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt előjel.

Semmi az evésben, ivásban, épphogy híztam stb. Teljesen le voltam döbbenve.

2010. jún. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ, hát ez azért érdekes.

Én is épp hogy híztam valamennyit ... hát kíváncsi vagyok, hogy majd mi lesz az eredmény!

2010. jún. 16. 14:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha valakinek magasabb a cukra, általában megváltozik a lehelete acetonszagúra! Ez is egy jel lehet!
2010. jún. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ez érdekes, ilyenről még nem is hallottam!

Ilyen nekem nincs :)

2010. jún. 16. 14:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem SEMMI jele nem volt. Soha nem is volt bajom a cukrommal és nem is vagyok egy édesszájú. Csak a normál keretek között fogyasztottam mindig is és terhesség alatt is édességet, de mint írtam nem vagyok édesszájú.

Mégis 8.9 lett a 2 órás cukorszint. Diétáztam 160-os ch diétát terhesség alatt, minden rendben volt. Egészséges a lányom, nekem is visszaállt a cukrom.

Sőt én heti 2-3 alkalommal tízóraira 1 nagy túrórudit ettem (piros pöttyös).

2010. jún. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ennek sajnos semmi köze az édesszájúsághoz :( Túl egyszerű lenne. A méhlepény által termelt hormonok rontják az inzulin hatékonyságát és sajnos egyedi hajlam kérdése. Így lehet simán, hogy egy vékony édességet nem nagyon fogyasztó kismama cukros, míg a terhességet eleve nagy túlsúllyal kezdő, esetleg sokat eszegető kismamának pedig tökéletes a cukra.


Az acetonos lehetet a vércukorszint-zuhanása okozza, ez inkább a valódi cukorbetegségre jellemző.

2010. jún. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Húúú ... köszönöm szépen, hogy válaszoltatok!

...

Azt hittem, hogy van valami olyasmi, hogy hirtelen sokat hízik az illető, vagy ha nem is hirtelen, de sokat. De akkor semmi jele ... ez szörnyű, akkor nincs más, kivárom az időt a vérvételig, s utána remélem, hogy nem lesz semmi baj!

2010. jún. 19. 22:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!