Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes vagyok és egy hete...

15 hetes vagyok és egy hete egész nap fáj a fejem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2007. nov. 29. 08:18
 1/4 anonim válasza:
56%

Szia! Először is gratulálok!:-))

Nem tudom, mitől lehet, de ismerek egy nagyszerű terméket, amit ha iszol, akkor tuti megszűnik, és ráadásul még a terhességed alatt meg is adsz minden vitamint ezzel a babádnak és magadnak, amire szükségetek van!:-)

A neve Forever Living aloe vera gél!

Nagyszerű, imádom, már 3 éve fogyasztjuk, többek között a picikém is, aki 17 hós.:-))

Telis-tele van vitaminokkal, tápanyaggal, és el fogja múlasztani a fejfájásod is, nem lesz többé , az biztos!

Jó egészséget kívánok nektek!:-)

2007. nov. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
lehet,h alacsony a vérnyomásod, v magas. érdemes lenne ellenőrizgetned
2007. nov. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Lehet, hogy az időjárás miatt fáj a fejed, de jobb lenne az orvosodnak mondani ő több tanácsot tudna adni és elküld kivizsgáltatni, ha ő úgy gondolja.Grat. a babához.

2007. nov. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, mindenképp beszélj az orvosoddal, mert az egy hete tartó fejfájás senkinek sem tesz jót, se neked, se a babának. Egy-egy alkalommal segít az Algophyrin, ennek összetevői nem károsítják a magzatot, de egy héten át szedni nem szabad, mert akkor nem "sima" fejfájásod van! A körzeti el tud küldeni neurológushoz (én is voltam) aki különböző fény- és hangtesztekkel kiszűrheti, mi okozza. Jobb, ha minél előbb utána jársz. Jobbulást!
2007. nov. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!