Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan Kismama aki Duphasto...

Van olyan Kismama aki Duphastont szed?

Figyelt kérdés
Te miért szeded?Mikortol?stb..köszönöm szépen!
2010. jún. 11. 11:32
 1/10 A kérdező kommentje:
És hány szemet szedtek belöle?Létszi segitsetek!Köszönöm!
2010. jún. 11. 11:45
 2/10 anonim ***** válasza:

Mindkét terhességnél elmaradt mensi napjától kezdve 3x1-et szedtem, hivatalosan a 12. hétig, de fokozatosan hagytam abba, így kb a 13. hét végén szedtem be az utolsót.

Korábbi vetélés és rendszertelen ciklus volt az ok.

2010. jún. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Még tudnátok segiteni?Köszönöm!
2010. jún. 11. 13:30
 4/10 anonim ***** válasza:
A 3. babaval szedtem az 5. hettol.Volt ket vetelesem es allandoan gorcsolt a hasam.Mondjuk a Duphaston nem sokat segitett ebben,voszont iszonyu hanyingert csinalt.kb 2het alatt 4 kg fogytam.3x1,5 szemet szedtem a 14 hetig onnan pedig fokozatosan csokkentettem tehat kb a 15 hetig szedtem.
2010. jún. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1. vok Te is szeded? Mi baj?
2010. jún. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
barnázás miatt és volt egy vetélésem emiatt is első perctől ahogy a dokinál voltam felírta 6 hetesen ,15 hétig szedtem betöltött 13 hétig 2*2-öt utána 1 szemmel csökkent 5 naponta 1 szemnél hagytam abba most 26 hetesek vagyunk és minden ok remélem nálatok is szorítok
2010. jún. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is 6 hetesen irtak fel. 10 napig kellett szednem, mert az 1. ultrahangon verzest lattak belul a mehemnel. 4 het mulva mentem vissza.akkor mar minden rendben volt!
2010. jún. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Szedtem én is a második terhességemnél, az első baba sajnos 10 hetesen elment, ezért a másodikkal rögtön ahogy terhes lettem mentem a dokihoz és felírta a Duphastont. 2x1-et kellett szednem a 12.hétig a 13.héten pedig napi egyet és utána elhagyhattam. Nekem ez volt a legnehezebb olyan volt, mintha a mentőövemet kellett volna eldobni mélyvízben. Hála az égnek azóta is minden rendben van. 16 hkm

2010. jún. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy vetélésem, ennél a terhességnél pedig vérezgettem ( pár csepp volt csak), ezért írta fel a doki 2X1et kellett szednem és a 13. héten hagytam abba. Hála istennek nem volt semmi gondom utána már, azóta sem. Most 15 hetes vagyok. Viszont nekem is hányingerem lett és előfordult, h hánytam is tőle.

Szép babavárást kívánok neked!

2010. jún. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!

Nekem 2évet kellett várni ma Babára,hormonbajom volt ezért kaptam a Duphastont.Szedtem már a menses 14-edik napjátol a 25-ig és mikor kiderült hogy terhes vagyok akkor folytatnom kellett.Remélem nem lesz semmi baj,most vagyok 6 hetes és 6napos:)))

2010. jún. 13. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!