Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most engedtek haza a korházbol...

Most engedtek haza a korházbol. Vérzéssel kerültem be. Kaptam duphastont, de nem monták mire csak, hogy szedjem. Mire van? 5 hetes kismama vagyok.

Figyelt kérdés
2008. dec. 18. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én is vérzésre kaptam 7 hetesen; magzatmegtartó, tehát megakadályozza hogy elmenjen a baba
2008. dec. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Ez egy sárgatest hormon, ami arra szolgál, hogy táplálja a babát, segítse a beágyazódás, azáltal hogy vastagítja a méhnyálkahártyát..

Tehát segít megtartani a terhességet. :D

Gratula a babához

2008. dec. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A Duphaston ösztrogént,vagyis női nemi hormont tartalmaz.Általában kismamáknak azért adják ,hogy úgymond megerősödhessen a terhessége.Remélem érted mire gondolok.A te esetedben a vérzésre kaptad,hogy nehogy elvetélj.Én is szedtem az első 1 hónapban,mivel nagyon nehezen estem teherbe,és az 5. héten elkezdtem elég erősen barnázni,és nem szerettük volna,ha nem marad meg.Ezért a doki felírta.De mostmár minden rendben. Remélem,neked is segít a gyógyszer.Boldog babavárást!


15 hetes pocakos

2008. dec. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! ÉN pont ugyanebben a helyzetben vagyok. Kb. 5 hetes lehetek, ma megyek majd orvoshoz nemsokára, de aggódom, mert tegnap reggel óta vérzek egy picit. Nem olyan sok mint egy mensi, inkább wc-zés után a papiron látszik. Neked is valami ilyesmi volt? Mit láttak az UH-on? Meg tudták állapitani hogy miért volt a vérzés? Köszönöm ha válaszolsz, nagyon félek.
2008. dec. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia 4.-ik válaszolo.Nekem nem csak a wc-nél látszott,hanem rendessen véreztem.Nemtudták mitöl van.Sok pihenést ajánlottak.Holnap kell visszamennem.Ird meg neked mit montak.Köszi SZoritok
2008. dec. 18. 14:16
 6/6 anonim ***** válasza:

szia! Kaptam én is Duphastont, csináltak vizeletből bHCG-t, meg majd hétfőn is lesz még egy BHCG és a két eredményt összehasonlitják hogy nővekszik -e a mennyisége... ha nem, akkor sajnos korai vetélés, ha pedig nől akkor van még remény. 4 napig véreztem. 1. és 4. napon kevésbé, de a két középső napon igencsak bővebb volt. Nem tudom még mi lesz, hétfőn tudok többet, megirom majd.

Te is ird meg nekem légyszi hogy mi volt. KÖszi.

2008. dec. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!