Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megcsinálják a genetikai...

Megcsinálják a genetikai ultrahangot akkor is ha csak bemondom az értéket, de a papírt nem tudom bemutatni, mert még nem érkezett meg a védőnőmhöz?

Figyelt kérdés
3 hét már eltelt a vérvétel óta, nem küldték a papírt, ma a vedőnőm felhívta a központi védőnőt(vagy mi a fenét)és ő mondta meg az értékeket. AFP: 0,79 (ez alacsony?). De már előre be voltam jelentve az uh-ra. Nem fognak kidobni, úgye? Hiszen az adat a lényeg, azt meg tudom!
2007. nov. 28. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképpen kell a papir is mert nem csak az AFP van rajta hanem másik két szűrés eredménye is.

Próbáld meg, hátha elfogadják.

2007. nov. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia !Az én papiromon nem volt semmilyen másik két eredmény sem csak az afp,próbáld meg hátha elfogadják ugyis hogy nem tudod csak az értéket.Grat a babához:)38hetes kismama:)
2007. nov. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megcsinálják anélkül, nehezebb új időpontot adni. Az a tapasztalatom, hogy a kismamákat azért nem szivatják ilyen mélységű bürokráciával. Esetleg hívd fel őket.
2007. nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kell az adat, ami papíron igazolható
2007. nov. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én úgy tudom,hogy 0,7-2,5 között normális az értéked!Nekem is csak bediktálták a védőnőnek az eredményeket, de ezt beírta a kiskönyvedbe oda a 4. oldalra alul!Szerintem ha kiskönyvben benne van az érték azt el kell fogadniuk, hisz a nőgyógyászom is a kiskönyvben nézte meg az eredményeket.˙(37 hetes kismama)

2007. nov. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!