Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit erezni olyankor amikor...

Mit erezni olyankor amikor elmegy a nyakdugo? Mi az?

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Én az első gyereknél ilyet nem is láttam. A másodiknál láttam először, érezni semmit nem éreztem, csak azt, hogy folyik valami,és nekem egy ilyen rózsaszínes (gondolom kicsit véres) kocsonyásszerű valami folyt ki. Olyan, amiről egyből tudtam, hogy na ez az. Nem járt fájdalommal sem.
2010. jún. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Érezni nem éreztem semmit.A nyákdugó ilyen "nyák" bocsi takonyszerű valami.Ha meglátod, azonnal tudni fogod, hogy az.Színe változó,van akinél véres, piros, nálam pl. színtelen, krémszínű volt.Agogy darabokban elment, másnap szültem.
2010. jún. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
agogy=ahogy
2010. jún. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nálam elment és 2 és fél óra múlva volt baba. Már komoly fájásaim voltak mikor elfolyt. Ja, és nem nagy mennyiség volt.
2010. jún. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam szülés elött 5 órával kezdett jönni,rózsaszínű nyúlós nyák,semmi fájdalom,pisilésnél vettem észre elösszőr.
2010. jún. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első babámmal soha nem vérezgettem, nem volt folyásom így amikor 39 hetesen éjszakai WC járat során véres nyúlós dolgot találtam a bugyimban egyből kapcsoltam, hogy ez csak a nyákdugó lehet. Ezt 01.30 órakor vettem észre 09.15 -re meg született a lányom burok repesztéssel mert a magzatvíz nem folyt el. Amikor észre vettem hogy elment a nyákdugó már nem feküdtem vissza, hanem elkezdtem figyelni, hogy jönnek e a fájások is. Jöttek is, 20 percessel kezdődött. Nem mindenkinek követi azonnal a szülés folyamata, de nálam ez már annak a jele volt. Most is folyamatosan figyelem magam 36 hét 4 napos vagyok. Remélem 2-3 hét és megszületik ez a babám is. :)
2010. jún. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!