Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mentetek terhesen strandra?

Mentetek terhesen strandra?

Figyelt kérdés
Már van egy 1 éves fiam és még csak 5 hetes terhes vagyok.Nagyon szívesen mennék strandra a kisfiammal csak félek a fertőzéstől.Hogyan oldottátok meg??Belementetek a vízbe?
2010. jún. 9. 08:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nekem 3 gyermekem van,mindhárom terhességet végigúsztam.Strandon, uszodában.Ha nincs nyitott méhszájad (később), ha az orvos nem tiltja, akkor menj nyugodtan.
2010. jún. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
a vízbe semmiképp nem mennék bele,max a lábamat belelógatom,és mindenhová vastag törölközőt rakok ahová leülök
2010. jún. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mehetsz persze, csak figyelj oda a megfelelő tisztaságra. Én úgy csináltam, hogy mielőtt vízbe mentem bekentem magam egy kicsit canestennel, utána mikor kijöttem letusoltam és megint bekentem magam. Nem lett semmi bajunk :)

Jó pancsolást!

27 hetes kismama

2010. jún. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én nem csak a gombáktól félnék. ott van az a rengeteg idős aki már nem tudja tartani a vizeletét stb
2010. jún. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia!Én mindig tóra járok fürdeni(Orfűre)Van egy szupi stég ahová mehetünk,szülés előtti héten én még vígan fickándoztam a vízben úgy h előtte egy canestenes tampont feltettem!Semmi bajom nem volt ,a kislányom is egészségesen jött világra!Pedig hajlamos vagyok az ilyen fajta fertőzésekre!
2010. jún. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

En az idén nem megyek strandra. Tavaly voltam 1x és valami fertozést felszedtem, ezt az idén inkább nem kockáztatom meg. A párod nem tudja a vízbe bevinni a gyerkocot, te meg addig napozol?!


10 hkm

2010. jún. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Hát igen akkor a párom viszi a vízbe.Én sem merem megkockztatni.De majd azért rákérdezek a dokinál is.
2010. jún. 9. 09:36
 8/13 anonim ***** válasza:

Jaaj ez nekem is nagy dilemma. Imádom a strandolás, pancsolás, de most 20 hetesen nem merem megkockáztatni. Én is hajlamos vagyok hamar beszedni ezeket a fertőzéseket.

Majd jövő nyáron, már a Picurkámmal. :)


Jó babavárást!

2010. jún. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én 25 hetes vagyok, és imádok pancsolni, strandolni.De idén nyáron inkább kihagyom.Egyrészt mert hajlamos vagyok a fertőzésekre.Nem terhesen is állandóan összeszedtem valamit az ilyen össznépi helyekről.Másrészt nekünk kismamáknak jobban kell vigyázni a nappal ilyenkor, mert könnyebben leégünk.Simán le lehet égni a vízben.Nem szeretnék a gyerekemnek hazavinni sem gombát, sem felfázást, sem bacit, akármilyen zárt is vagyok.És belegondolva abba, hogy tényleg áztatja magát benne boldog-boldogtalan, akik az ügyes-bajos dolgaikat a medencébe ürítik...Hát, undorító!Eddig ebbe nem gondoltam bele, de most nem csak magamért vagyok felelős.Tesóméknak van felfújható medencéjük a kertben.Abba bele fogok menni, de ennyi.Ki fogom bírni.És egyébként is jobb lesz nekem a hűvös szobában, mint hogy szédelegjek a napon, és ájuldozzak.Ha nagyon akarod, a folyók , tavak és a Balaton jóval tisztábbak, inkább ilyen helyre menj.
2010. jún. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is max a 2 éves lányom flefújható medencéjében strandolok a nyáron. Én 7 hetes vagyok, így meg az elején pláne nem kockáztatok. Amúgyis folyton a gomba ellen küzdök, most terhesség előtt végre kikezeltek belőle, nekem nem kell most megint.
2010. jún. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!