Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb. 2 hetes terhes vagyok. Ma...

Kb. 2 hetes terhes vagyok. Ma elkezdtem "barnázni". Ez gond?

Figyelt kérdés

Félek nehogy elmenjen a baba vagy ilyesmi. Gond lehet ez?

Vagy nektek si volt ilyen? Nem görcsölök és nem vér..

De ha ilyenkot vér is jön az gáz egyébként? Menjek dokihoz vele? Tegnap voltam azt mondta, hogy ha vérzek akkor menjek


2007. nov. 28. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nincs semmi baj! Élnékpiros, friss vérzéssel kell orvoshoz menni. Akkor sem kell megijedni, ha menstruálnál. Minden rendben lesz!
2007. nov. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs baj míg nem vérzel és görcsölsz sőt sokszor még az is belefér és nem lesz baja a babának! Nyugi pihizz sokat és élvezd a várandósságot!
2007. nov. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Dokihoz mindenképpen menjél, ha már tudod, hogy terhes vagy. Bár látni még nem fog semmit. A barnázás nagyon sok nőnél előfordul, pihenj sokat, ne emelgess, cipekedj, kíméld magad! Gratula a Babához!
2007. nov. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha barna, ha piros! orvoshoz! bármitől lehet. te is úgy nyugszol meg,ha orvos lát, szerintem!!!!!!!!!!!!!!

ja és pihenés

2007. nov. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!