Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+1 naposan lehet, hogy lesz...

6+1 naposan lehet, hogy lesz szívhang?

Figyelt kérdés
Január 17-én volt peteérésem, így a kora biztos.

2018. febr. 11. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Ultrahang gép minőségétől függ, pici embrió látszódhat, pulzálással együtt. De akkor se kell kétségbeesni, ha nincs még. Nekem ennyi idős terhesen egyik babámmal 3 mm embrió volt, a másikkal 1,5, az pár nappal idősebb terhesség volt de hosszabb ciklussal, ugyanúgy 2 hét + 1 nap késéssel mentem dokihoz. Pulzálás volt. Úgyhogy nagyon pici még, rosszabb géppel tuti nem látni még.
2018. febr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

6-7. betöltött héttől szokott lenni.

Gratulálok :)

2018. febr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem 6+3 volt az 1. Uh-n, es latszott a szivhang! Szerintem neked is fog
2018. febr. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mensi szerint 5+5nél már volt szívhang. Azt mondták valószínűleg idősebb 6+0 írtak a papírra. Bár követett ciklus volt így max 1 nap eltérés lehetne. Tény, hogy nagyon jó géppel nézték.

Neked is lehet, de ne keseredj el ha még nem lesz!

2018. febr. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De jó! Ezeket olvasni! Köszönöm! Igazából zavarosan indult a mostani terhességem, vérzés 6 napig, amire nem kaptam gyógyszert, mert még nem látszott UH-n és nem adtak, mert ha méhenkívül lett volna akkor ha megmarad a gyógyszer miatt bajt is okozhatott volna. 5+1-nél 6 mm-es petezsákra utaló képlet volt. 6+1 naposan megyek most csütörtökön. Bízom benne, hogy lesz szívhang, azt hiszem akkor megnyugodnék.
2018. febr. 12. 07:53
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 6+4 mentem a mostanival, még nem volt (igaz, nagyon egyszerű géppel néztek.)

8+4-nél következőre volt csak.

2018. febr. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Nagyon hasonló a történetem. Szintén nem kaptam semmit vérzésre. 4+5nél volt 5mm petezsák, 5+5nél már embrió és pulzálás.

Ez múlt hét hétfőn volt, ekkor már nem volt barnázás/vérzés. Holnap megyek a saját dokimhoz de újra barnázom, így eléggé aggódom.

Nagyon drukkolok nekes, hogy minden rendben legyen!

2018. febr. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 6+3 hetesen már volt :-)
2018. febr. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Volt szívhangja:).
2018. febr. 16. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!