Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lesz-e szivhang 5+4 hetesen?

Lesz-e szivhang 5+4 hetesen?

Figyelt kérdés
Január 3-án volt meg utoljára a menzeszem,31-én kellett megjönnie de hála nem jött meg! Azóta teszteltem 3 pozitívat😊 a nőgyógyászhoz most szombaton 10-re volt csak időpont. Az a kérdés hogy lesz - e szivhang vagy még korai?
2018. febr. 6. 09:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Pfff jo kerdes.:D szted tudja vki?

Mindenki magabol tud kiindulni.

A fiamnak nem volt 5+5hetesen se (biztos h 5+5volt mert uh koveteses ciklus volt)

Csak 9,5mmes ures petezsak semmi mas

2018. febr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ez nagyon korai, általában betöltött 6. hét után szokott, de inkább 7. héthez közeledve.

Gratulálok!

2018. febr. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem. A 6. héttől van általában előtte nem is érdemes orvoshoz menni mert papírt sem tud adni arról hogy élő a terhesség.
2018. febr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek az esélye elég kevés. Meg nagyon picike lesz.
2018. febr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Problémák miatt már négy uhn voltam.

Tegnap 5+5nél már volt pulzálás, de a szongoráfus szerint 6+0 lehettem, de majd a következőnél pontosítunk.

Szóval az esély kb nulla hogy legyen de ha nagyon hamar volt peteérésed és idősebb a terhesség akkor lehetséges.

Ha nem lesz pulzálás mindenképp vissza fog hívni majd pár hét múlva.

Gratulálok!

2018. febr. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2018. febr. 6. 10:55
 7/18 anonim ***** válasza:

Naagyobb az esely arra, hogy nem lesz.

En anno 5+6-nal mentem eloszor es a doki arra keszitett fel, hogy meg nem lesz szivmukodes. (Azutan elutaztam 3 hetre, nem tudtam volna menni, igy inkabb mentem korabban).

Vegul pulzalt a szivcso, de az embrio is nagyobb volt picivel, doki szerint 2-3 nappal korabban lehetett peteeres, nem kozepidoben.

Azt mondta, hogy altalaban a betoltott 6 hetes kor elott nem szokott lenni, ha nem fogant korabban.

2018. febr. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hét 6 naposan nem volt még.
2018. febr. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy nem. Nekem 5+4-nél petezsák volt csak.
2018. febr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha valóban 5+4 hetes a kora akkor nem lesz. De ha koràbban volt peteérésed, akkor a pici kora is nagyobb és lesz. Ezt nem lehet előre megmondani.
2018. febr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!