Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két orvosnál is jártam, mert...

Két orvosnál is jártam, mert menet közben váltottam. Miért nem mondta egyikük sem, hogy vigyázni kell a mellső falon tapadt lepénnyel szex közben?

Figyelt kérdés
Azt olvasom mindenhol, hogy másoknak szólnak ilyen esetben.
2007. nov. 27. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Írtam is valakinek, (Neked?) hogy talán nem akart megijeszteni. Biztosan látta az ultrahangon, hogy pontosan hol van a lepény. Az én orvosom néha talán túl sok mindenre figyelmeztett, mert látta, hogy nem vagyok parázós típus, inkább beszélgettünk. Nyugi, nem lesz baj!!
2007. nov. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sajnos azt hiszik az orvosok ha ő tudja mit jelent,mindenki tisztába van vele.Nekem is ilyen problémáim vannak hogy kutatom fel azokat a szavakat,kifejezéseket,amiket a papirra diktál ugyanis magyarázat hozzá semmi.Az is lehet hogy azt hitte hogy az előző orvosod már válszolt rá,felhívta a figyelmed erre és ezért nem mondta.Bár szerintem inkább 5-ször mint 1-szer sem.

Vigyázz magatokra,és gratula a babához.

2007. nov. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
28%
Ha ez megnyugtat nekem se szóltak.Itt meg mindenki riogat, hogy no szex.Megkérdeztem egy kismamás chat-en ott meg azt mondták lehet, de ne mint a vadak...Na ezzen igazodj ki, hogy mit csinálj:S.Főleg ha a doki egy akoora fütyi, hogy nem mond semmit.18 hetes kismama
2007. nov. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!