Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van olyankor, ha azt...

Mi van olyankor, ha azt mondják, a kiáramlási pályákat nem látják a babánal a fekvés miatt?

Figyelt kérdés
a 18 hetes uh-n nem látták most 20 hetes vagyok és senki nem nézte azota!!!Ez nagy baj?
2007. nov. 27. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen érzed a baba mozgását nagy baj nincs csak a terhesség vége felé szokták ezt nagyon komolyan venni. De keress fel egy orvost ha ez nem nyugtat meg
2007. nov. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha valami baj lenne, szóltak volna és újra megnéztek volna nem sokkal utána. Ha jól vagytok és növekszik, ne izgulj! Néha tényleg úgy fekszenek a picurok, hogy nem látszik valami, eltakarja a méhlepény egy részét, a köldökzsinórt. A következő vizsgálatnál minden rendben lesz. A keringést speciális ultrahangon is meg tudják nézni.
2007. nov. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanigy jártam a 18-20.heti ultrahangomnál, de annyi külömbséggel, hogy (én külföldön élek és itt nem orvos ultrahangoz hanem sajnos olyan emberek akik 2 éves iskolát végeztek). A 'kedves'ultrangos nő, kétszer 45 percig azaz másfél órán át ultrahangozott, mert a baba fekvése nem volt jó neki. Sőt a végén még odavágta, hogy majd egy röntgenes elemzi a leleteim!!! A vége az lett, hogy semmi baja nincs a babának, csak egyszerüen ki nem állhatja az ultrahangot! A tieddel sincs semmi baj!
2007. nov. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

az én babám most 30 hetes. 2 héte voltam 4 dimenzios uh-n,és azt mondták,hogy egyek hogy felébredjen a baba. a baba fel is ébredt,és ahogy elkezdték az uh-t,ugy tett mintha ő nem lenne ébren és ezt nem most csinálta elöször,mindegyiknél ezt csinálja(jó a 2 dimenzioson nem látni)de eddig a 4 dimenzioson mindig ezt csinálta,lehet,hogy nálad is csak annyirol van szó,hogy utálja az uh-t.

sőt a védőnőnél is ezt szokta amikor a szivhangját nézi.mindig odébb megy,nagyon nehéz "befogni" a gyerek szivhangját.

2007. nov. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!