Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan hüvelyfertőzés,...

Létezik olyan hüvelyfertőzés, amit nem lehet észrevenni?

Figyelt kérdés
Uton utfélen azt hallom, hogy többekenek beindult idő előtt a szülése (20hét táján) és elvesztették a babájukat, mert hüvelyfertőzésük volt de nem vették észre, mert "tünetmentes" volt ezen azt értem nem viszketett nem fájt. Most állandóan ezen rágom magam, hogy van olyan fertőzést tényleg amit nem lehet érzékelni? Nekem ha volt pl gombám fájt, viszketett, folyásom volt. Most is van fehér folyásom de állítólag az normális terhességkor ha panaszmentes (nem viszket, nem fáj). Írjatok légyszi mi a véleményetek, tapasztalatotok! Köszönöm! 16hetes kismama
2007. nov. 27. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Parázni ne parázz, attól nem lesz jobb. Inkább havonta nézesd meg magad a dokival, az biztos:-)

Nekem 7 hetesen írt fel Candibene kupot, de nem használtam el, mert nem volt panaszom. Nem fájt, nem viszketett, folyásom is nagyon ritkán nagyon kicsit, de ez ugye természetes a terhesség alatt. A candibenére amúgy is az volt írva, hogy 12 hetes kor alatt csak nagyon indololt esetben használható. Érdeklődtem, itt is , és a többség azt mondta, hogy amíg nincs tünetem, ne használjam.

Most 12 hetesen egy-két napig kicsit viszketett, de most már énis megvárom az orvost, csütörtökön, hogy mit mond.

Amúgy én még ilyenről nem hallottam.

Ne parázz, tudod, amire gondolsz, az bekövetkezik.

Inkább sűrűbben nézesd meg magad.-)

Boldog babvárást.

2007. nov. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
HA A KÉRDÉS KIÍRÁSA ÓTA MÉG NEM VOLTÁL DOKINÁL, AKKOR AZONNAL MENJ. Nekem sem voltak tüneteim, se viszkezés, se kellemetlen szag csak NAGYON KEVÉS fehér folyás, mégis megvizsgált a dokim és kiderült, hogy van egy kis fertőzésem. A terhesség alatt csak a SZÍNTELEN folyás a normális, nekem legalábbis ezt modta az orvos. Ha bármi mást tapasztalok akkor azt mondta, hogy azonnal menjek vissza.
2007. dec. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!