Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki segítsen! Mit tegyek?

Valaki segítsen! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hajnal óta iszonyatosan fáj a gyomrom. Azóta kétszer hánytam, de nem akar a fájdalom szűnni csak, ha alszom, arra az időre egy picikét. Mondjuk az túlzás, hogy alszom csak kinomban szenderedtem el kicsit. 30 hetes terhes vagyok és egyedül vagyok itthon, a páromnak meg telefonálni sem tudok és a rokonaim magasról tesznek rám, mert érdek emberek. Ez mind nem lenne, annyira nagy probléma, csakhogy itthon van velem a két kisfiam. Az egyik kettő és a másik három éves. Légyszi kiméljetek, a negatív hozzászolások nem érdekelnek! Esetleg valami otthoni praktika, szerintem elrontottam a gyomrom nagyon csúnyán.
2018. jan. 19. 07:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek apja vigyaz ma rajuk, te meg pihensz. Dieta.
2018. jan. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%
Hívd ki az ügyeletet! Két kisgyerekkel vagy otthon, rájuk is vigyáznod kell.
2018. jan. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hívd fel az ügyeletet. Ha nem is rohannak egyből, legalább tudnak valamit mondani.

A gyomorfájás milyen jellegű? Gyomorrontás esetén inkább hascsikarás szokott lenni, de az meg is oldódik gyorsan. Lehet, hogy teljesen más probléma okozza.

Hányáscsillapító a B6 vitamin, ezzel terhesen se ártasz.

Ősi praktika a kóla. Kikevered a szénsavat, és csak lassan, kortyonként. Cukros változat legyen, ne diétás, és állítólag a Pepsi a legjobb. Mellé egy kis sós ropi, ha a kóla már bent marad.

2018. jan. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos összeszedted a hányós-hasmenős vírust. Nekem akkor fájt így a gyomrom. Érdekes mód mindig terhesen kaptam el. Hívd haza a férjed, mást nem tudsz csinálni. Erre nincs praktika, ha vírus, fájni fog. Kis kortyokban igyál, vizet és feküdj!
2018. jan. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kicsit jobban érzem magam, köszönöm a válaszokat mindenkinek felszavaztam! A kóla tényleg jó volt és a ropi is, de nem kívánom ezt senkinek azt hittem meghalok, még sosem éreztem ilyet, pedig én bírom a hányást meg a fájdalmat, de itt már kínomban bepisiltem... :(
2018. jan. 19. 20:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!