Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valakinek Bergon 2dx...

Van valakinek Bergon 2dx dimension babakocsija?

Figyelt kérdés
csak az érdekelne,hogy másnak se volt hozzá tájékoztató,használati utasítás,vagy csak ebbe nem?Mert azért jólenne tudni mit hogy kell...mivel első baba lesz,és nem használtam eddig babakocsit.Az oké hogy mielőtt megvettük,az eladó mutogatta mit hogy kell,na de azért nem emlékszem mindenre,sőt..már azt se tudom hogy kell összecsukni...Ha másnak se volt hozzá,hogy jött rá hogyan kell használni,magától?Vagy van a neten valami oldal ahol le lehet tölteni?Köszönöm ha segítetek!(30h)
2010. jún. 5. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is ilyen van,de mivel jelenleg anyáméknál vagyunk nem tudom megnézni hogy mi mit kaptunk hozzá,mert mi valamit kaptunk.Ha a férjem fölébred megkédezem tőle.Amúgy egyszerű a használata.Mi magunk jöttünk rá.Ha van kérdésed vele kapcsolatban kérdezz nyugodtan.

2010. jún. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:)Nekünk csak a jótállás volt hozzá mint papír,más nem.
2010. jún. 5. 13:18
 3/10 anonim ***** válasza:

Bocsi most jutott eszembe hogy én még "tartozok".

Hát a férjem is csak arra emlékszik hogy valamilyen olyan papírt kaptunk amin képek szerepelnek,de ő azt mondja hogy szerinte mi sem kaptunk használatit.De a hét közepén megyünk haza és ha nem felejtem el meg nézem neked és írok.Amúgy ha kérdésed van a használatával kapcsolatban akkor írj és válaszolok.Milyen színűt vettetek?

2010. jún. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszönöm,nembaj:)Amúgy jövőhéten megyünk még oda ahol vettük,mert rendeltünk hozzá még pelenkázótáskát,és majd akkor rákérdezek hogy alapból nemjár hozzá tájékoztató,vagy csak "kifelejtették".:)Belinkelek egy képet róla,úgy egyszerűbb,mert ott se tudták megmondnai milyen színű,úgy rakatták el,hogy "bociszinű":)

[link]

2010. jún. 5. 22:28
 5/10 anonim ***** válasza:

szia!

Nekünk is ilyen kocsink van, barna-vajszínű. Mi kaptunk hozzá papírt, ami a jótállás is egyben. Benne van egy kép a babakocsiról, és be vannak rajta számozva a gombok. Ezekre hivatkozik a használati útmutató. Tehát a kép nélkül hiába írnám le, hogy mit csinálj, mert nehezen értenéd. Pedig szívesen segítettem volna :) Egyébként a kocsi nagyon jó, kényelmes, bár összecsukva sem sokkal kisebb, mint nyitott állapotában :(

2010. jún. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:)Majd csak rájövök hogy kell:)Már nagyjából tudom,de azért nem mindent.A jótállást majd megnézem,mert már nem emlékszem mi van rajta pontosan,van egy kis szöveg arra emlékszem,az lenne a "használati útmutató is"?.Hát nem vitték túlzásba...Remélem hogy be fog válni a kocsi,sokan ezt ajánlották,de mióta megvan,sok rosszat is hallottam róla:S(kiesik a kereke állandóan,nehezen lehet vele közlekedni hosszú távon..stb)Hát majd elválik..igen,nehéz,mondjuk teljesen nem emeltem így terhesen,nem mertem,de a párom mondta...:)Mivel a 2.ra felcipelte..(addig itt lesz még meg nem születik a babó,utána a pincébe.)
2010. jún. 5. 22:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Igen, eléggé nehéz sajna, hát még gyerkőccel! De nagyon kényelmes, mert jól elfér benne a baba. Télen pléddel bundazsákkal bőven elvolt benne a 4 kg-mal született kislányom. Már fél éve használjuk, de a kereke még nem esett ki, pedig minden nap megyünk vele (elég göröngyös járdákon). Eddig egy "problémánk" volt: leestek a lábzsák patentjai. De kb. 5 perc alatt megjavíttattuk, és az eladó ki is fizette volna. Ezt leszámítva elégedettek vagyunk vele.
2010. jún. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
remélem nekünk is beválik majd,mert nekem amúgy nagyon tetszik:)
2010. jún. 5. 23:17
 9/10 anonim ***** válasza:

Első vok.

Hol vettétek ha szabad érdeklődnöm?

És pont olyan színű van nekünk ami a tietek mögött van,barna-macis,még a lábzsák rá is van téve a másik kocsira.Annyiból viszont hátrányos hogy elég nehéz és nagy,nem mindenhova tudok vele eljutni.

Mennyiért sikerült megvenni?

2010. jún. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Miskolci vagyok,és így a Tégelbe vettük.49.990.-volt,hordozó nélkül,de még vettünk hozzá esővédőt meg pelenkázótáskát ugyanilyen színbe,és így összesen 57ezer ft.
2010. jún. 6. 18:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!