Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kiságy és a bölcső ugyanaz,...

A kiságy és a bölcső ugyanaz, vagy mindkettőt meg kell venni? Ha bölcsőt veszek, kell kiságy?

Figyelt kérdés
nálam nincs sok hely vagy egyiket kell venni vagy másikat. melyik a jobb?és mikor vegyük meg?8 hetes vagyok. az az igazság hogy ha mostveszem meg akkor ha ránézek a boldogság akkora bennem majdszét robbanok. annyira jo ránézni:)deha később veszem meg mikor szülök abban meg az a jo hogy érzem jobban hogy nemsokára jön a baba.
2008. okt. 25. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A kiságy és a bölcső 2. A bölcső jóval kisebb, mint a kiságy, de ha beleteszed a babát, abban lehet ringatni. Viszont a kiságyban pár éves koráig aludhat a baba, a mérete miatt, de abban nem lehet ringatni. Én kiságyat vennék inkább.
2008. okt. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen a bőlcső sokkal kisebb,viszont mi olyan kiságyat vettünk,amit lehet ringatni,olyan az alja , mint egy bőlcsőnek,ha pedig már mocorog a baba kilehet szerelni alóla,hogy stabil legyen .Még annyit,hogy a bőlcsőt mi 20ezer körűl láttunk,ez a kiságyunk pedig 23ezer volt és nagyon szép cseresznye színű.Praktikusabb ilyet venni.

Én kb 26hetes lehettem mikor megvettük.Még ráértek szerintem.Mi most szereltük össze és tényleg hatalmas boldogság ránézni.

üdv:34heteske

2008. okt. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!