Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességetek alatt nem tudta...

Terhességetek alatt nem tudta elhagyni a kávét vagy a colát? VAgy mindkettőt?

Figyelt kérdés

Én sajnos már igy kezdtem az első 12hetet,csak a kólát tudtam meginni..azért még most is iszom napi 1-2decit mert nagyon jól esik.Kávét meg változó de max napi fél-1dl.

Kicsit büntudatom van miatta...Az az igaszság h a kávé az most egy cselekvés kiváltó nálam a cigié,mert teherbeesésem elött cigiztem és most is nagyon hiányzik..:(de nem gyujtottam rá!20km


2011. febr. 10. 07:39
 1/10 anonim ***** válasza:
vegig kv-tam.Pici kv,sok tej,egyet ittam meg naponta,ezzel indult a nap.ha nem iszom faj a fejem.igy is a vernyomasom nem ment 110fole.
2011. febr. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Napi 1-2 kávét nyugodtan megihatsz, főleg, ha előzőleg is ittad. Ezt nekem a védőnő és az orvosom is mondta, főleg, hogy elég alacsony volt a vérnyomásom,. Ugyanígy kólát is ihatsz, ha jól esik, persze, nem literszám, hanem módjával. Sokaknak ez segít elviselni a hányós, émelygős időszakot. :)
2011. febr. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én két-három kávét ittam minden nap, kólát akkor, amikor megkívántam (havonta kb. fél litert két-három nap alatt). Nagy súlyú leányzót szültem :)
2011. febr. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21 hetes kismami vagyok.Én eleve migrénes és alacsony vérnyomású vagyok. Nekem előírták a napi 2 kávét az orvosok. Instant kávét iszok reggeli és ebéd után, lényeg h ne éhgyomorra. Kólát hetente egyszer iszok, nagyobb ebéd után, annyira jól esik. A terhesség jó dolog, nem megvonni kell magunktól mindent, inkább kényeztetni! Ha jól esik a mamának egy kis kóla, hát tegye. A mérték a lényeg. Én is cigiztem előtte, nekem a szotyi és a tökmag a helyettesítő.:)
2011. febr. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Végig kávéztam, mert alacsony a vérnyomásom. A dokim azt mondta, ez a mennyiség nem ártalmas (napi 1-2), a veséknek még jót is tesz.
2011. febr. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A kóla volt az egyetlen, ami az első 3 hónapban segített, uh ittam. És nem 2 decit. Ez van.

Reggel meg egy instant kávé sok tejjel.

2011. febr. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En nem kavezok,viszont a kola olyan hatassal van ram,velhetoleg a koffein tartalma miatt.Tegyuk fel este iszok egy poharral ,ejjel nem tudok aludni.Amiota terhes vagyok a cigit sem kivanom,a kolat sem...pedig a kolat liter szamra ittam azelott,de valahogy megundorodtam tole,mint ahogy sok minden mastol.Szerintem fokozatosan csokkentsd az adagot,amit megiszol,es kis idon belul le tudol mondani rola.Sok sikert hozza:)Es kellemes babavarast:)
2011. febr. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én magas vérnyomásos vagyok,mégis megiszom 1 csésze kávét naponta. Mert kell.Szükségem van rá,különben nem vagyok észen.A vérnyomásom hiába 130-140,akkor is fáradtnak érzem magam és álmosnak.Egy kávé rendbe tesz.A 3. babát várom,a másik kettőnél is magas volt a vérnyomásom,alap betegségem ugyanis,velük is ittam kávét,és nem lett bajuk.

A kóla ki van lőve,mert diétázok,nehogy a cukrom is felmenjen megint,mint a 2. gyereknél. Ha rákívánok az üdítőre,akkor cukormentes Tonicot iszok,az a kedvencem! :)

2011. febr. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem a védőnőm ajánlotta azt, hogy hányingerre a legjobb a kóla, úgyhogy nyugodtan igyam. Nem sokat iszom abból, de egy héten egy pohárral szoktam inni. Amúgy meg minden reggel capuccinót iszom 6 hónapos terhesen is, sőt egy cigit is elszívok mellé, mert jól esik!
2011. febr. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem adoki azt mondta, h egy kávé és egy tea mehet, több nem, de mivel nem teázom néha két kv-t iszom, annál többet nem merek, néha pedig megoszom egy pohár kólát, heti egyszer mert annyira kívánom, előző terhességemnél is így csináltam, egészséges baba lett
2011. febr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!