Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az gond, ha a Hepatitisz B...

Az gond, ha a Hepatitisz B vizsgálat papírja nincs nálam, mikor szülni megyek?

Figyelt kérdés
Az orvos azt mondta, akkor nézték azt is, mikor az AFP-t készítették, de a Hep. B eredményt a védőnőhöz szokták küldeni. A védőnőmnél nincs (lehet, hogy azért, mert másik kerületben van, mint az orvosom). Honnan szerezzem be azt az eredményt, ha vinni kell a szüléshez? 32. hétben vagyok.
2008. okt. 25. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem viszed, akkor a babát egyből elkezdik kezelni biztos, ami biztos-alapon. Mindenképpen derítsd ki, hova lett a papírod!
2008. okt. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Esetleg kérdez rá annál a védőnőnél, aki abban a körzetben van, ahol az orvosod. Lehet, hogy oda küldték, ő meg nem tudja kié.
2008. okt. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen baj ha nincs nálad,mert kaphat ababád feleslegesen szurit......
2008. okt. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet gond, hogy a dokid és a védőnőd nem egy kerületben van. A védőnődnél kellene lennie egy példánynak az eredményből és egy másiknak pedig nálad (amit a védőnőd kellett, hogy odaadjon). Ja és a kiskönyved (fehér) 6. oldalán be kellett, hogy jegyezze a védőnőd az eredményt.

A hepatitisz vizsgálatot az ÁNTSZ (eü. tiszti szolgálat) végzi. Esetleg próbáld meg felhívni a lakóhelyed szerinti illetékest.

2008. okt. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A védőnőm mondta, hogy kérdezzek rá az orvosnál az eredményre, a doki meg a fent leírtakat válaszolta. Minden papírt amiket kaptam a terhesség alatt, magammal hordok, de a Hep. B eredménye nincs nálam. Szerintem beszélek azzal a védőnővel, aki a doki körzetéhez tartozik.
2008. okt. 25. 14:36
 6/11 anonim ***** válasza:
szia én egyik szülésemresem vittem és minden rendben volt nem kezdték el kezelni meg hasonlók mert ha gond lenne akkor a doki már a szülésnél mondaná és tudna róla
2008. okt. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az eredménynek ott kell lenni ahol a kéröpapirt kiadták.Egyébként ha van eredmény akkor azt lehet potólni.Biztos kiirták azt a kérölapot is?
2008. okt. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Megkérdeztem a védőnőmet, azt mondta, hogy ahhoz a védőnőhöz érkezik az eredmény, amelyikhez elvileg tartozol a vizsgálatot kérőlapon szereplő cím szerint. Remélem, érthető voltam.
2008. okt. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és az utánna érdeklődést is. Nőgyógyászhoz az állandó lakcím szerinti sztk-ba járok (nem fogadott orvos), de védőnőhöz a tartózkodási címhez tartozóhoz megyek. A 12. heti vérvételnél is az állandó címem volt a kérőlapon. Ezek szerint az ottani védőnőnek lett elküldve a Hep. B eredménye? De miért nem értesítettek az állandó címemen erről? Lehet, hogy ki is dobták azt a leletet, mert nem ment érte senki. Hiszen már elég régen volt, mikor készítették az AFP és a Hep. B-t.
2008. okt. 27. 08:32
 10/11 A kérdező kommentje:
Felhívtam az ÁNTSZ-t (061-465-3820), és ott mondták meg a Hep. B eredményét, és adtak egy hivatkozási számot, amit majd a védőnőnek be kell írnia a terheskönyvbe. Azért írtam ki a tel. számukat, ha esetleg valaki olyan cipőben járna, mint én.
2008. okt. 27. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!