Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetes terhes vagyok, és ma...

6hetes terhes vagyok, és ma délután egy kis barnás színű nyálkát fedeztem fel a wcpapíron. Rémesen megijedtem, nem tudom, volt okom rá?

Figyelt kérdés
Azóta nincs semmi váladék, rendszeresen figyelem magam. Szerintetek várjak? Vagy menjek orvoshoz így a panasz megszűntével is? Olyan sok rémtörténetet olvastam már itt, ami így kezdődött, nagyon nem szeretném, ha baj történne velünk. Mi tévő legyek?
2010. jún. 2. 21:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Igen, jót jelentenek a terhességi tünetek, nekem is megvoltak, közben barnáztam, kórház lett a vége, majd szigorú pihenés... Szóval azért ez nem játék, de szerintem azóta már a kérdezőt is járt dokinál. Mi volt?
2010. jún. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
A múltkori eset óta semmi gyanús tünet, semmi váladékozás, csak azon a 3 napon volt reggel, és a legelső nap délután az a pici. Remélem, szerdán (mert akkor lesz a kontroll) már látni fogjuk, hogy dobog a picikénk szíve!!
2010. jún. 13. 21:04
 13/18 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Továbbra is kíváncsi vagyok, mi van Veled! Remélem, ma láthattátok a picikéteket, és megnyugodhattál! Írj majd! Második voltam ismét.
2010. jún. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves Tőled, hogy érdeklődsz! :)

Bizony, voltunk tegnap ultrahangon, és van egy másfél centiméteres picikénk és dobog a szíve!! :) :)

Nagyon boldogok vagyunk, mert nagyon sokat vártunk rá, és olyan csoda ez, hogy ő itt van, és él!


És Veled minden rendben? Nem írtál még magadról, csak azt, hogy babát vártál! Első vagy többedik gyerek volt? Azóta megszületett? Biztos aranyos, ha ilyen kedves az édesanyja! :)

2010. jún. 17. 08:08
 15/18 anonim ***** válasza:
Szívből örülök, hogy minden rendben Veled!!! Vigyázz nagyon magatokra, és élvezd ki a babavárás minden percét!:) Köszi az érdeklődést, igen, velünk minden rendben, a picurkám éppen most 6 hónapos, és itt huncutkodik mellettem!:) Jó babavárást!:)
2010. jún. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Utolsó vagyok. Hogy vagytok, hogy viselitek ezt a nagy meleget? Minden rendben volt a 12 hetes vérvételen és uh-án? Pihenj, amennyit csak tudsz, és hűsítsd magad!:)
2010. júl. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!

Nagyon kedves vagy, hogy így érdeklődsz!

Most értünk haza egy kéthetes nyaralásból, hulla fáradtak vagyunk, de rendben volt minden. A 12. heti ultrahang így nálam a 15. héten lesz, most szerdán, és természetesen rettenetesen izgulok, hogy minden rendben legyen!

Majd megírom, mi lett!

2010. aug. 1. 23:39
 18/18 A kérdező kommentje:
Minden rendben! Van két keze, két lába, szép kis gerince, dobog a szíve és a tarkóredője is megfelelő! :)))
2010. aug. 4. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!