Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki aki Szigetváron fog...

Valaki aki Szigetváron fog szülni? /Vagy már szült? Mit vitettek be a kórházba magatoknak s a babának? Mi a véleményetek a kórházról?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem nagyon friss az élmény, január 3-án szültem. Igazából csak jókat mondhatok. Fogadott orvosom nem volt, mégsem éreztem magam "elveszettnek" nagyon odafigyeltek rám, a babámra, mindenben segítettek. Persze volt egy-két furcsa arc, de szerintem mindenhol van. Mázlim volt, egyedül voltam egy kétágyas szobában :)

Hálóinget adnak, ami azért is jó, mert jobban szeretik ha nem húz az anyuka bugyit+betétet (főleg vizitek alkalmával), így nem a sajátod lesz véres. Egyébként a szokásos: köntös, evőeszköz, pohár, papucs, stb. Babódnak vigyél pelust, nem biztos hogy kell, attól függ éppen mennyi újszülött van és a szponzorok milyen bőkezűek. Ruha csak az kell, amiben majd haza viszed (elég, ha utólsó nap beviszi valaki a kórházba) kislányom minden nap csini Brendonos ruhákat kapott :)

Nem tudom, hirtelen ennyi jutott eszembe..... De ha van még kérdésed....később visszanézek ide :)

2010. jún. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oh nagyon szépen köszönöm!:) S gratula a babához!
2010. jún. 8. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!