Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetesen csinálnak valamilye...

35 hetesen csinálnak valamilyen vizsgálatot?

Figyelt kérdés
Nálunk 32 hetesen volt uh, azt mondták, hogy a 38. héten lesz még egy uh és egy vérvétel (már ha addig kihúzzuk). 15. hét óta nyitva van a külső méhszájam, azóta 2* ellenőrizték, utoljára a 25. héten. Ha meg sem vizsgálnak, akkor honnan tudják, hogy nem változott-e a helyzet, vagy éppen mennyire érett a méhlepény? Tapasztalatok?
2010. jún. 2. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:
2010. jún. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az utolsó labor vizsgálatra úgy kell menni, hogy szülés előtt kb 1 hónappal essen, mert csak 1 hónapig érvényes. Én a jövőhéten megyek és összekötöm az első CTG vizsgálattal mert az is 36 hetesen esedékes.

Nekem havonta megnézi a magán orvosom a méhszájamat és a méhlepényt. /kórházi rendelésen nem tudom mi a gyakorlat én az előző gyerekemet is ennél az orvosnál szültem/

Az UH-n úgy lehet látni, hogy érik a lepény, hogy kezd fodrozódni a széle és fényes pontok jelennek meg a rajta a képen. Meg is mutatta a doki. Nekem 35 hetesen I-es. fokú.

2010. jún. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!