Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen vizsgálatokra fog...

Milyen vizsgálatokra fog elküldeni legelőször a nőgyógyász? Szoktak az apától is kérni valamilyen vizsgálatot?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Engem első terhességnél pozi test mellett is elküldött pisitesztre.(hcg kimutatása) De ez nem mindig van. (pl. most a másodiknál rutinosan mondtam, hogy felesleges olyan gyorsan jött ki a két vonal+ az émelygés is megindult) Első "igazi" vizsgálat az uh, ami hüvelyi uh. Ekkor nézik meg, hogy valóban baba-e, hol helyezkedik el, kb. hány hetes terhes lehet a kismama stb?

Apának terhességnél nem kell megvizsgáltatnia magát, mert akkor ügyes volt;)

2011. jún. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*mmint minden oké az apával is, ha valóban babuci van a dologban,- úgy értettem az utolsó mondatot :)
2011. jún. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk kértek az apától tüdőszűrő papírt.
2011. jún. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk kértek az apától vércsoport meghatározás miatt vérvételt.Mivel én 0 pozitívos vagyok azt mondták hogy ez szükséges.
2011. jún. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Niktoon ***** válasza:

Az első vizsgálatok: Tüdőszűrő (csak papír), belgyógyászat, fogorvos, vérvétel, Ellenanyag-vizsgálat, Védőnő.

Nekünk a férjemtől is vettek vért az ellenanyag vizsgálat miatt.

2011. jún. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!