Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elképzelhető, hogy valakinek...

Elképzelhető, hogy valakinek a 12. hét után erősödnek a terhességgel járó tünetei/rosszullétei?

Figyelt kérdés
A tünetek alatt nem a pocaknövekedésre gondoltam...;) Eddig volt néha hányingerem, de sosem hánytam, étvágyam is volt! Pénteken töltöttük be a 12. hetet és a péntekről szombatra éjaszakát végig hánytam.... azóta iszonyú hányingerem + fejfájásom tud lenni és étvágyam sincs! Csak azért eszek, mert tudom, h most nem szabad koplalni! Lehet ez a terhességtől, vagy valami vírus okozhatja?
2007. nov. 26. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet a terhességtől, van aki végig rosszul van. Ha nagyon erősen hánysz vagy hasmenésed van, keress fel orvost, mert tényleg kozhatja vírus, nehogy szövődmények is legyenek!
2007. nov. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, van akinél így jön elő,azonban akik sokat hánynak azoknak infúziót szoktak adni, hogy nehogy kiszáradjanak, tehát érdemes felkeresni a dokid.
2007. nov. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!