Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházán van 4d-s mozizás?...

Nyíregyházán van 4d-s mozizás? Mennyiért? és előre kell jelentkezni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ha jól tudom 12.000 Ft MOndjuk mi Debrecenbe csináltattuk(én is nyíregyházi vagyok)Ott nagyon édes volt a nő és kb 4 nappal előtte jelentkeztem be, 9.800 Ft volt és vasárnap délután mentünk.

2010. máj. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia


Dr. Medvénél van a Szegfű utcán ha jól tudom és olyan 12ezer Ft. én is nyiregyi vagyok, de mi Debrecenbe mentünk és megyünk majd át. ott 10ezer Ft és végig kommentálja a szonográfus hölgy hogy mit látunk. olyan mikor néztük otthon a dvd-t, mintha csak a Nat.Geo filmjét látnánk... :-)


[link]


de persze azért még biztosan jó a nyiregyi is :-)

2010. máj. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az előző válaszolóval akkor egy helyen voltunk :-)


a második vagyok :-)

2010. máj. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. MI is imádtuk/juk a DVD-t életre szóló élmény és tényleg teljeskörűen megvizsgált mindent a nőci:)Nagyon megnyugtató volt.
2010. máj. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!