Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyiregyhazan hol csinalnak 4D...

Nyiregyhazan hol csinalnak 4D uh-ot? és az hogy zajlik be kell jelentkezni vagy doki kuld oda?

Figyelt kérdés
es kb mennyibe kerul,es mennyi ido ez?
2009. júl. 5. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi Dr. Medve Lászlónál csináltattuk. Nagyon szuper volt, csak ajánlani tudom. 40 perces dvd-t és egy laminált képet kaptunk. Azt hiszem 12000 ft volt. Itt a doki linkje:

[link]

Nekem a dokim ajánlotta, hogy odamenjek, mert sokkal jobb a minősége, mint amit a kórházban csinálnak. Dr. Oroszhoz semmiképp ne menj, nekem nagyon nem ajánlották, ő is csinál 4d-t.

Minden jót!

2009. júl. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért nem ajánlották Orosz doktort, de én nála csináltattam! Ő nagyon jól képzett genetikus orvos, ami úgy gondolom csak előny. Nála egy genetikai UH 10 E ft. Nekem sem ő az orvosom, de ezt nála csináltattam. Én nem a videóért meg a képért, csak a genetika miatt mentem hozzá, de úgy gondolom ez mindennél fontosabb! Persze ez is 4D-s! Ha érdekel a számát megírom!
2009. júl. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok nekem barátnőm volt anno Orosznál és megcsúszott a doki az időpontokkal így a 40 perces beígért dvd 20 perces lett, nem volt több idő. Nemrég szült egy másik barátnőm neki a kórházba azt mondta Orosz, hogy valami rendellenesség van a babával. Szegénykém átsírta az éjszakát, másnap ment a dokijához, aki közölte vele, hogy a babának semmi baja(nem is lett :) ), csak Orosz mivel genetikus szerette volna, hogy menjen el hozzá magánrendelésre. Szóval ennyi, egyébként barátnőmnek 14000-ért csinálta a 4d-t.
2009. júl. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Hát Orosz egy pénzéhes bunkó etikátlan ember!Semmiképpen sem őt válaszd!Szerintem inkább Debrecenbe menj!Ott 10200ft és nagyon nagyon kedvesek és pontosak!
2009. júl. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%

Jajj bocsánat utolsó vagyok!Nem 10200 ft, hanem 9800 ft!


[link]

2009. júl. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek!
2009. júl. 6. 10:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!