Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt debreceni vagy környék...

Van itt debreceni vagy környéki kismama?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 07:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én Debreceni 32 hetes kismama vagyok. Július 27-ére várjuk a fiúnkat. Ti hogy vagytok? Mikorra vagy kiírva?
2010. máj. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én 33 hetes vagyok!Júli 14-re vagyok kiírva,de hamarabb fog jönni!!!Te mennyi idős vagy?Hol ,kinél fogsz szülni???
2010. máj. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok!Én 3 hete szültem a Klinikán,remélem nem baj hogy irtam:-)
2010. máj. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok, db-i vagyok, 15 hetes, és november végére vagyok kiírva! Fogadott dokim még nincs.
2010. máj. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, h belevauzok. Én dec 10-én szültem a kisfiamat a Klinikán, Dr. Orosz Lászlónál és Morvainé Emmi szülésznőnél. A legmesszebbmenőkig meg voltam velük elégedve!!!!!!! Kiválóak mind szakmai, mind emberi szempontból!
2010. máj. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A 33. hetes kismamától kérdezem, hogy honnan gondolod, hogy előbb itt lesz a pici? (bevallom én is ezt érzem, meg persze a méretek alapján gondolom). Van fogadott dokid vagy szülésznőd?
2010. máj. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok én is debreceni vagyok és szeptember 18-ra várom a babát. 24 hetes vagyok és a Klinikán fogok szülni. Már van fogadott orvosom. Én most érzem magam igazából a legjobb a terhességem alatt, bár gondolom ez megint csak nehezedni fog a vége felé. Már nagyon várom a fiam, aki első baba lesz.
2010. máj. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
12.24-nek!Progis császárom lesz júni,végén vagy közepén!Vérnyomás és szív miatt!Meg a babóm nagyobb is meg faros is:))))!Van dokim,szülésznőt nem fogadtam,mert ugye a császárhoz nem nagyon kell!:)))És Neked? Van dokid?Hol szülsz?Én Klinikán.
2010. máj. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia 14:14! Én is a Klinikán szülök, Dr.J.A-nál. Az én kis drága fiam sem fordult még be, szépen medencevégű fekvésű, és nagy baba, ugyhogy nálunk is esélyes a császár. De egy a lényeg, hogy Ő jól legyen. Nekem első baba, már nagyon izgulok, hogy láthassam őt. Egyébként jól vagyunk, nagyon élvezem a terhességet. Ha van kedved, akkor írj akár privibe is!
2010. máj. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
14 33!Nincs megadva mail cím Nálad:))))!!!
2010. máj. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!