Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan szoptattok? Ülve?...

Hogyan szoptattok? Ülve? Fekve ha nincs fotel csak ágy?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Fekve szoptattam,mert császárral szültem,és így volt a legkényelmesebb nekem.
2010. máj. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én fekve egyáltalán nem tudtam egyik babámnál se. az elsőnél folyton azt hajtották a kórházban h csak fekve jó stb. eszembe se jutott h másképp is lehetne.

a másodiknál már 3 órával szülés után az ágyon ülve szoptattam. nekem a szopipárna is nagy segítség volt, megtartotta és megtámasztotta a babát igy nekem már csak arra kellett figyelnem h jól bekapja a cicit éps ne okozzon fájdalmat.

2010. máj. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én csak fekve tudtam szoptatni. Szerintem ez mindinkinél kialakul, hogy hogyan kényelmesebb neki és a babának.
2010. máj. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs fotel,akkor az ágyon támaszd meg a hátad(pl:fali oldalon)akár párnát is tehetsz a hátad mögé,mert úgy kényelmesebb,és egy puha takarót tegyél az öldebe,arra meg a picit.Nagyon kényelmes mindkettőtöknek.A szopipárnát én is dícsérem amúgy,a kórházba is viszek majd be.

16 h km

2010. máj. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én utáltam fotelban szoptatni, nekem nem volt kényelmes, hogy lógott a lábam, ráadásul a karfába állandóan beakadt a kezem. Én úgy szoptattam, hogy az ágyon ültem falnak támaszkodva, felhúzott lábakkal.
2010. máj. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!