Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lesz/van valami ülőalkalmatoss...

Lesz/van valami ülőalkalmatosság, amin szoptattok?

Figyelt kérdés
relaxfotel, babzsákfotel, stb?
2010. febr. 16. 11:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem költöttem ilyenre, baromi drágák és később mire használod? Egy kényelmes fotel vagy simán az ágy szopis párnával bőven megteszi...szerintem.
2010. febr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én is az ágyon,de legtöbbször a fotelban szoptatok egy sima párnával.
2010. febr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen, igaz, a szopispárna jó ötlet, olyat még én nem szereztem be, de akkor megteszem. :)

Viszont nekünk kéne valami szék, mert egy kanapénk van csak, de normális ülőke, amin hátra lehet dőlni, sajnos nincs, fotel sem.

2010. febr. 16. 11:46
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges.Nekem még szoptatós párnám sincsen és most van a 3. babám, akit szoptatok.Egyszerűen leülök a kanapéra karomban a babával és kész.Éjszaka meg fekve szopizik. Szóval nekem felesleges lett volna, de lehet hogy valakinek kell legalább egy szoptatóspárna, hogy kényelmes legyen.
2010. febr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bocs még a kommented előtt írtam meg a választ , így nem láttam , hogy nincs megfelelő alkalmatosságod.:-)
2010. febr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekünk sincs szopis párnánk, és én is a kanapén szoptatok, vagy fekve. Ha ülök, akkor van a hátam mögött egy párna, és van az ölemben egy kispárna. Ez bőven megteszi. Én sajnáltam a több ezer ft-ot a szopis párnákra.
2010. febr. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én a 4.babámat szoptatom, nem volt semmi különleges szoptató alkalmatosságom. Az első hetekben egy kispárnára tettem, úgy könnyebb volt fogni a babát, a hátam mögé szintén kispárna...szoptattam ágyon, kanapén, sima széken...mindenhol jó volt :)
2010. febr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Valószínű kipróbáljuk először a szopipárnát, ha nem jönne be, csak akkor ruházunk be külön székecskére. :)
2010. febr. 16. 11:51
 9/13 anonim ***** válasza:

én szerettem a szopipárnát. Mikor még nem tudott ülni, de unatkozott fekve, akkor "beleültettem", és abból nem fordult ki, tudott nézelődni...

Én nem bántam meg.

2010. febr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Betettük a babaszobába az egyik kis kanapét, azon fogok szoptatni. Kényelmesen hátra lehet dőlni rajta, akár a lábamat is feltehetem rá. Plusz beszereztünk egy szopipárnát is. Nem egy anyukától hallottam már, hogy ha mást nem is, de ezt mindenképpen vegyem meg. És nem bántam meg, pedig még a szülés előtt állok, de ennél jobb tévénézős párna nincs. :-)
2010. febr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!