Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen néztek horrort?

Terhesen néztek horrort?

Figyelt kérdés

9 hetes vagyok, szeretem a horror filmeket, a hétvégén a párommal elmennénk az új Fűrész filmet megnézni, de azt olvastam hogy ártalmas lehet, így elgondolkodtam. Köszönöm a válaszokat így előre is.

Egy aggódó kismami



2017. nov. 1. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem terhesen sem nézek horrort. Viszont aki szokott nézni, gondolom nem kap akkora sokkot tőle, hogy elvetéljen. Menjél nyugodtan.
2017. nov. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
En szeretem a horrort, de terhesen erzekenyebb voltam a fizikai fajdalmat mutato jelenetekre is, nem csak az erzelmesebbekre. Szoval en nem neztem, egyszer elkezdtem de majdnem elsirtam magam egy verzo sebtol szenvedos jelenettol hogy kikapcsoltam.
2017. nov. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Es meselj, milyen artalmakat rejt magaban a filmnezes?
2017. nov. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Mivel én szeretem a horrort/thrillert, kb csak olyan filmeket néztem mindig. Terhesen is. Semmi bajotok nem lesz.
2017. nov. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is a kedvenceim a horror filmek, thrillerek, minden, ami félelmetes, nyomasztó. Terhesen is néztem szinte minden nap, semmi baj nem lett belőle. :)
2017. nov. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is szeretem a horror filmeket, még egyedül is megnéztem őket. De amióta kismama vagyok, azóta inkább mellőzöm. Na nem azért mert bármi bajt okozna ha megnéznék egyet, csak a terhesség miatt alapból felfokozott érzelmi állapotban vagyok, és attól tartok hogy nehogy jobban megviseljen a dolog.

36+4 hkm

2017. nov. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én néztem/nézek. Az első trimeszterben azért én is paráztam, nehogy legyen valami baja a babának, holott tudtam, hogy ez hülyeség, de néha mégis rám jött a parázás.

Mondjuk előtte volt egy elhalt terhességem, meg barnáztam párszor a jelenlegi terhességem alatt is. Ráadásul az első 12 hétben mindentől paráztam. :)

Azóta viszont nem aggódok semmin, így a thrillereket is bátran nézem. És fura, de alig félek rajtuk, nem terhesen sokkal parázósabb voltam. :)

2017. nov. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem bírom terhesen megnézni őket, amúgy is picit érzékenyebb az ember ilyenkor. És szerintem tényleg nem tesz jót a picinek, mert érzi hogy stresszelsz és feszült vagy.
2017. nov. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én még híradót sem...egyszerűen nem bírtam. Ha rossz, kijössz a teremből.
2017. nov. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hannibal Lecter filmeket néztem anno, mikor terhes voltam. A mai napig bánom. Ki - ki egyéni ingerküszöbe szerint.
2017. nov. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!