Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.5 hetes terhes vagyok,...

Kb.5 hetes terhes vagyok, holnap megyek dokihoz. Olyan görcseim vannak mint amikor megjön. Meg amikor a párommal voltunk együtt nagyon begörcsöltem. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! sokan szoktak úgy görcsölni ebben az időszakban mint amikor megjön nekik, szerintem nem feltétlenül jelenthet gondot, de azért figyelgesd szerintem nehogy barnázz vagy pecsételj mert az semmiképpen sem jelent jót. Azért görcsölsz így mert a tested emlékszik, hogy most lett volna itt az ideje a menzesznek. Viszont ha szex közben vagy után így begörcsölsz az nagyon nem jó, még az orvos biztosat nem mond, szerintem hanyagolni kéne a dolgot ne hogy valami baj legyen.
2010. máj. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia ez teljesen normális, hogy olyan érzésed van, mintha mindjárt meg akarna jönni. A beágyazódás miatt. Nekem is voltak, minden pillanatban rettegtem, és szaladtama vécére, hogy véres-e a bugyim :)

A szex után i görcsre nem tudok semmit mondani mert az engem elkerült, de inkább hanyagoljátok a dolgot addig, amíg meg tudsz kérdezni egy dokit. Bár nekem az a véleményem, hogy egy egészséges terhesség a szextől nem megy el.

Jó egéazaéget kívánok!

2010. máj. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!