Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok, a...

7 hetes terhes vagyok, a párommal együtt voltunk és az orgazmus után begörcsöltem! Nem lesz baja a babának ettől?

Figyelt kérdés
2008. szept. 13. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!A dokim az első három hónapban tiltott a szeretkezéstől,de én nem bírtam ki és nagyon óvatosan csináltuk!Hát az első három hónap a kritikus ídőszak,hisz elvetélhetsz!Dokidat kérdezd meg,hogy javasolja-e vagy nem.Egyébbként én is göröcsöltem olyankor!28 hetes kismami
2008. szept. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Ha gorcsolsz, akkor jobb, ha nem szeretkeztek most egy darabig, nehogy gond legyen, de azert beszelj a dokiddal. Ennyi idosen nem szabadna gorcsolni a szextol.
2008. szept. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
a terheseged elejen jarsz nagyon, jo lenne most egy darabig turoztetnetek magatokat nem, ajaljak ilyenkor a sexet, mert elvetelhetsz es a gorcs sem jo!nekem a doki azt mondta a terhesegem elejen hogy semmi keppen ne csinaljuk, majd kesobb ovatosan!!!!
2008. szept. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem sexeltünk csak a kezével csinálta!Sexelni nem merünk,félünk,hogy baja lesz!Az orgazmustol is elmehet?
2008. szept. 13. 16:53
 5/7 anonim ***** válasza:
igen... mivel az orgazmus méhösszehúzódásokat okoz. Egyáltalán ne csináljátok sehogy, szerintem, a 12.hétig. Ha ezt elmondod a dokinak, akkor ő is elfog tiltani minden effajta élvezettől, 98%.
2008. szept. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem jó, hogy begörcsöltél, ezért inkább jó lenne vigyáznotok! De kérdezd meg a dokidat! Én is 7 hetes vagyok, és nekem semmi gond szerencsére a szex-szel! Egyébként az orvos csak akkor tiltja, ha valami gond van a terhességgel, pl vérzés volt. Nekem cisztáim vannak, és nem mondta, hogy tilos. Persze kicsit óvatosabban csinálja az ember...
2008. szept. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én dokim azt mondta,tartózkodjunk a szextől az első 12 hétben,amit kicsit zokon vettünk,de azóta elolvastam egy csomó cikket és könyvet is,amelyekben szintén ezt tanácsolják a baba megmaradásának érdekében akkor is,ha semmi probléma nincs.Szerintem pihentessétek pár hétig a témát.Tudom,nem könnyű,de a baba miatt megéri.
2008. szept. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!