Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Köldökzsinór egyszer a nyak...

Köldökzsinór egyszer a nyak köré tekeredve jelenthet gondot?

Figyelt kérdés
Ma voltam ultrahangon a dokimnál, aki megállapította, hogy a köldökzsinór egyszer a baba nyaka köré van tekeredve. Megnyugtatott, hogy ez semmilyen problémát nem jelent és gyakran előfordul. Mégis azóta ezen gondolkozom és nem tudok megnyugodni. Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? Köszönöm! 38+3 hkm

2017. okt. 9. 20:39
1 2
 11/18 babyboom567 ***** válasza:
38%
kolléganőm kislányának 6x-osan volt rátekeredve,mikor elkezdődtek a fájások az orvos felnyúlt neki és tekert le belőle,de mivel keresztbe feküdt a gyerek és nem tudta befordítani, ezért lett császár.
2017. okt. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%
Én természetes úton szültem a lányom. En is csak a zárójelentésben olvastam, hogy a nyakán volt a köldökzsinór. Senki nem foglalkozott vele és egy uh-n sem mondták.
2017. okt. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ó szóval ide nem lehet leírni a saját tapasztalatot . Értem ☺
2017. okt. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon várom már, hogy a kislányom kibújjon, bízom a dokimban, hogy abban a helyzetben tud majd mérlegelni, hogy mi a legjobb nekünk :)
2017. okt. 10. 13:04
 15/18 anonim ***** válasza:
50%
A lanyomnal 2x volt a nyakan 1x a laban siman megszuletett mar 10 eves
2017. okt. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
54%
Kétszer a kislányom nyaka köré volt tekeredve, de nem volt semmi komplikáció. Természetes úton szültem meg.
2017. okt. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
60%

Nekem kétszeresen volt a nyakamra tekeredve a köldökzsinór, kéken, oxigénhiánnyal születtem. Kimaradt nálam a kúszás időszaka, az ülés után már jártam. Nem tudott kellően kialakulni a finommotorikai készségem. 7 évesen derült ki, hogy középsúlyos diszkalkuliám van, nagyon sok éven át szenvedtünk, mire megkaptam az osztályozás alóli felmentést, de a mai napig kísért a dolog. Legalapvetőbb műveleteket nem tudok elvégezni, így csak reménykedhetek, hogy a boltban nem vágnak át.

Csajok, CSÁSZÁR! A babátok érdekében.

2020. jún. 18. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
köldökzsinor tekeredés nélkül született ab abád?
2021. nov. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!