Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mennyi lett a szabad...

Mano1983 kérdése:

Nektek mennyi lett a szabad betahcg es a papp a ertek a 12 hetes kombinalt teszten? Mertekegyseget is irjatok kerlek. Koszonom elore is!

Figyelt kérdés

2017. szept. 30. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:

PAPP 1.766 iu/L

szabad béta hcg 31.5 ng/ml


Miért kérded? Valami gond van? Az orvos mit mondott?

2017. okt. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi! Azért kérdem, mert megkaptam a leletet: Papp-a: 4,9 miu/ml és beta hcg 17.9 miu/ml. Sajnos semmi mást nem írtak. Se MOM érték, se kockázatbecslés. És tegnap hajnal óta remeg a gyomrom, hogy ez most mit is jelent...de csak holnap tudom hívni őket, mivel magánkórház. Ezért puhatolózom, hátha valakinek hasonló (egy korosztály stb.).
2017. okt. 1. 11:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez tavalyi lelet, akkor majdnem 30 éves voltam és a kockázati besorolás Down szindrómára 1:20000-hez, a többinél 1:50 ezerhez lett, a baba már megszületett, egészséges. Szerintem ne aggódj, ezzel még simán alacsony kockázatba eshetsz :) Boldog babavárást!
2017. okt. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom :-) holnap kiderul :-)
2017. okt. 1. 17:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!