Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy működik a szülésznő...

Hogy működik a szülésznő választás? Egyáltalán hol keressem őket? Váci kórházas- szülésznős tapasztalatok is érdekelnének!

Figyelt kérdés
Eddig csak magánrendelésen voltam, soha nem voltam kórházi rendelésen, nem tudom, hogy is tudnék kapcsolatba kerülni a szülésznőkkel, hogy tudnék választani közüllük. Ez hogy szokott működni? Konkrétan be kell mennem valahová, és kopogni, hogy bocsika, de szülésznőt szeretnék vagy hogy működik ez?
2008. okt. 21. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!A kórházak szülészeti osztályán biztosan megtalálod őket!:)Szóval megkérdezheted a nővérkét,hogy van-e lehetőség szülőszobát látogatni,van-e a közelben olyan szülésznő aki körbevezetne és tudnál beszélni vele pár szót.Onnantól a megérzéseidre hagyatkozhatsz,eldöntöd hogy ki a legszimpatikusabb...Majd minden "adja magát" ,ne aggódj!Nincsen ismerősöd aki segíthetne ebben?
2008. okt. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia !

Én is oda megyek szülni és én is csak a Fernczi dr magán rendelésére járok kérdeztem a dr-t a szülész nőkről,hogy hogy is lehet vagy kell-e és ő azt mondta ,hogy szerinte aki bent lesz az ott lesz és,hogy mindenki nagyon rendes

Szerintem is mindegy kinek adod a pénzt de ha majd mész nst.re akkor ott találkozol velük és aki szimpi neked ,ha nagyon akarod akkor meg is kérheted.Én a dokihoz ragaszkodom vele már meg is beszéltem ,hogy bármikor bejön.

Remélem segítettem üdv. 37 hetes kismama

2008. okt. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szia! Én áprilisban szültem Vácon. Dubecz Dániel volt az orvosom és Kiskuti Noémi a szülésznőm! Csak jót tudok róluk mondani. Nekem a húgom és a sógornőm ajánlotta( mind a ketten náluk szűltek, sőt a húgom újra babát vár szintén velük) nem bántam meg, hogy Őket választottam. Noémiről csak annyit, hogy hihetetlenül türelmes, kedves, jóindulatú, imádja a hivatását és ért is hozzá.Bárkinek tiszta szívből ajánlom. Szülés előtt körbevezetett a szülészeten, elmondott minden lényeges dolgot, mikor mi történi, hogyan kezelik, milyen alternatívák vannak stb. Bátran lehet kérdezni tőle, mindig segít. ( ugyanezeket elmondhatom a dokiról is).Boldog babavárást!
2008. okt. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én a Kondér dokihoz járok, és a szülésznőről csak annyit mondott, ha akarok ismerősök útján keressek (de nincs ismerősöm aki ott szült volna), de valaki úgy is ott lesz a szülésnél. :) De azért megnyugodnék, ha lenne egy szülésznőm, ezért is kérdeztem mit kéne tennem.
2008. okt. 21. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!