Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhességnél mindenfélek...

Korai terhességnél mindenféleképpen kell lennie szurkáló, görcsölő érzésnek az alhasban?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy tágul a méh, de ezt mindig megérzi a kismama?
2010. máj. 28. 06:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem semmi ilyesmi nem volt. A reggeli enyhe émelygésen kívül semmi tünetem nem volt, a 10. hét után pedig az is elmúlt.

6 hónapos kisfiú anyukája

2010. máj. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Ez mostanában "divat", valaki kitalálta és azóta majdnem mindegyik nö érez szurkálódásokat. Nekem a négy gyereknél egyszer sem volt ilyen, és a családban/ismeretségi körben sem - ha valakinek tünetei voltak, akkor az hányinger volt csak. Egyébként KORAI terhességnél NEM tágul a méh, az csak sokkal késöbb fordul elö - amig nincs ott semmi vagy csak pár mm-es, addig MINEK tágulna?
2010. máj. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Általában van.Persze vannak kivételek ezek szerint.Nekem mindennapos volt, és a 10. héten mintha elvágták volna.A méhednek fel kell készülnie a baba kihordására, a méretbeli növekedésre.Egy körte nagyságból lesz görögdinnye, vagy még annál is nagyobb.Talán a Magne B6 egy kicsit enyhít, bár nekem ugyanúgy volt az elején ilyen szurkálás, pedig 3*1-et szedtem.
2010. máj. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt. A terhességi tünetek közül egyik sem kötelező, abszolút alkati dolog, hogy kinek mi.
2010. máj. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2010. máj. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat!!!
2010. máj. 28. 07:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez mostanában "divat", valaki kitalálta és azóta majdnem mindegyik nö érez szurkálódásokat. Nekem a négy gyereknél egyszer sem volt ilyen, és a családban/ismeretségi körben sem - ha valakinek tünetei voltak, akkor az hányinger volt csak. Egyébként KORAI terhességnél NEM tágul a méh, az csak sokkal késöbb fordul elö - amig nincs ott semmi vagy csak pár mm-es, addig MINEK tágulna?



Gratulálok, nagyon tájékozott vagy...szóval, ha neked nem volt és az ismeretségi körödben sem volt, akkor a többi nő tuti csak kitalálja... -.-

2014. szept. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!