Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elkerülhetetlen lenne a...

Elkerülhetetlen lenne a beavatkozás/műtét? Mennyire veszélytelen? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

12 hetesen P3 lett a citológiám, gyulladás gombás fertőzés miatt. Gombás kezelés után újabb citológia, az eredmény ugyanaz, a laborosok újabb kezelés utáni ismétlést kérnek. A doki szerint, ha ez is P3-as lesz, mehetek a kórházba a beavatkozásra. Most 17 hetes terhes vagyok. Nem kellene még várni a gyógyulásra? Nem szoktak ilyen esetben valami gyógyszert felírni gyulladásra? Hüvelykúpot kaptam, de már nem tudom mit higgyek...

Valaki hasonló helyzetben?


2010. máj. 27. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, nekem is azt mondták, hogy ha megint P3, akkor műtét. Aztán egy köv szűrésnél P2 lett. Kb 7 hónaposan megint vettek mintát. Akkor máshol csinálták meg, azért nem tudták megmondani, hogy P hányas, csak azt mondták, hogy negatív lett. Én is féltem, hogy esetleg műtét lesz, de azt mondták, hogy semmi kockázattal nem jár terhesség alatt.
2010. máj. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. máj. 28. 13:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én úgytudom terhesség alatt nem szoktak ilyen műtétet(konizációt)végezni,csak ha megszültél.És P3-asnál még nem terhesen se műtenek,(jó esetben)hanem kezelik.Szertintem kérd ki más orvos véleményét is,de én tuti nem műttetném meg magam P3-as eredménnyel,várnék még hátha jó lesz,kikezelik normálisan.Egy ismerősöm P5-ös citológiával hordta ki a babáját,de szóba sem jött terhesség alatt a műtét,de miután megszült,nyilván "azonnal"megműtötték.És mindketten jólvannak természetesen.(29h)
2010. máj. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!