Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy enyhülnek a...

Normális, hogy enyhülnek a tünetek?

Figyelt kérdés
Szombaton töltöm a 10.hetet.ma azt vettem észre,hogy kevésbé érzékeny a mellem és a hányinger sem olyan intenzív.Remélem minden rendben van a babával.Csak 06.11-én megyek legközelebb dokihoz.
2010. máj. 27. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, lehet normális. Nekem nem volt sok tünetem, csak annyi hogy szúrt a pocim, de az is az egyik napról a másikra múlt el, szinte hiányzott is. :)
2010. máj. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia. nekem kb. a 14.héten enyhültek a tünetek. sírva hívtam egy kis barátnőmet kai zsülés előtt állt már és megnyugtatott hogy ez természetes, enyhülnek a tünetek, de ne aggódjak, nincs gond. szerencsére tényleg nem volt.

szóval ne aggódj, ez természetes, nem lesz gond nálad sem!



23 hkm :-)

2010. máj. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normális!!Most jön az az idő amit úgy is hívnak hogy a tökéletes terhességi kor!!

mikor semmi panaszod nincs!!A rosszullétek elmúltak,nem fáj semmid, még nem rúg szét a baba, és szinte feltöltődsz energiával!!Aztán kb 20 héttől mikortól mocorog majd ismét érezni fogod hogy kismama vagy, mert jönnek a tünetek!Nő a has, kényelmetlen lesz az ágy, fészkelődik éjjel a baba, stb!!De ezekkel együtt teljes egy terheség, és szerintem ezektől is olyan csodálatos!!

2010. máj. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.Azért van, mert a sárgatest hormontermelését kezdi átvenni a méhlepény.( A sárgatest hormon is felelős a rosszullétekért a HCG-vel együtt)Innentől kezdve a méhlepény lesz a felelős a terhesség fenntartásáért, ami most kezd kialakulni.Nekem pl. az összes terhestünetem elmúlt a 10. héten, leszámítva a gyakori pisilést, és a szagundort.Nyugi!Minden a legnagyobb rendben van!!
2010. máj. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a 10. héten múlt el a hányinger, de szinte egyik napról a másikra. Rohantam is uh-ra, de minden rendben volt. Majd pár napra rá megint előjött, aztán megint elmúlt. Szóval mostmár örülj, mert kezd vége lenni a rosszullétnek.
2010. máj. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
En is tegnap toltottem be a 10. hetet es nekem is elmultak a tuneteim kiveve a pisit meg a szagokat.Pont ma gondolkodtam hogy normalis-e.Koszi szepen csajok a biztatast.Mindenkinek nagyon boldog,szep, egeszseges babavarast!
2010. máj. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!