Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A fogászat terhesség alatt...

A fogászat terhesség alatt ingyenes?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 10:45
 1/8 Lolol ***** válasza:
45%
Én úgy tudom,hogy nem
2010. máj. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes.. SZTK-ban a legtöbb ellátás ingyenes és vannak olyanok, amiért csak töredékét kell kifizetni a kismamáknak.
2010. máj. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A fogmegtartó kezelések és a húzás is ingyenes midenkinek
2010. máj. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
tatabányai vagyok, az sztk-s teljesen ingyenes. A maszek gondolom nem...
2010. máj. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A tb által finanszírozott rendelőkben (sztk) ingyenes minden fogmegtartó kezelés! (húzás, tömés, idegelés, fogkőeltávolítás)!És nem csak a kismamáknak hanem mindenkinek!
2010. máj. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az utolsónak igaza van! én a héten fejeztem be a kezelést, a régi tömött fogaimat tömték újra,. azt modnta a doki, ez évente egyszer egyébként is jár. és jár a fogkőeltávolítás is. én akkor sem fizettem (a vizitdíjat kivéve) mikor még nem votlam kismama.
2010. máj. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
H sztk-ba mész akkor valóban ingyenes, de nem csak kismamáknak hanem mindenkinek....ha meg privát dokihoz, ott kismamáknak sem ingyenes.
2010. máj. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a körzeti fogorvoshoz mész, akkor is ingyenesek kismamáknak az alapellátások, mint pl. húzás, tömés, gyökérkezelés, fogkő eltávolítás. Én is oda járok és még ki is van írva, hogy gyes/gyed alatt lévőknek, kismamáknak stb. körzeten belül ingyenes a fogászati ellátás.
2010. máj. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!