Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2-3 gyerekes anyukák, van...

2-3 gyerekes anyukák, van olyan köztetek, aki ez előző terhességeinél nagyon rosszul volt, sokat hányt, a harmadiknál meg semmi?

Figyelt kérdés

Igazából, nem tudom még hogy "sírjak vagy nevessek" emiatt, mert 6 és fél hetesen még semmi rosszullét. Eddig 3-szor voltam terhes (abból két gyerkőc lett), 5 hetesen már minden bajom volt. Mielőtt terhes lettem reménykedtem hogy most semmi nem lesz, de aggódom is hogy nem valami csúnya történés van-e a háttérben, vagy hormonhiány... Mellfeszülés has-szurka folyamatosan van... Hétfőn, 7 hetesen megyek dokihoz.

Szóval van olyan aki ellentétben korábbi hányásos, émelygős rosszullétekkel a harmadikkal teljesen jól volt?


2017. szept. 7. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tudod a nagy közhelyet minden terhesség más, szóval simán lehet én nem aggódnék egyenlőre.

Nekem 3 terhességem volt és mindháromnál nagyon rosszul voltam.

Most hallottam a hírekben, h Katalin hercegnő ismét terhes és most is annyira kínozzák a rosszullétek mint az első kettőnél.

2017. szept. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nekem csak 2 gyerekem van de a rosszullétek a másodiknál sokkal enyhébbek voltak és kb heti szinten voltak olyan napok, amikor el is múltak. Első gyerekkel ez nem így volt, folyamatos volt.
2017. szept. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Nekem eddig 5 terhességem volt, 3 nál nagyon rosszul voltam kettőnél nem. 3 gyerekem van.
2017. szept. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!