Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiú pocaklakótokkal hova...

Fiú pocaklakótokkal hova kezdtetek hízni? Mikortól?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 09:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne keress összefüggést, hogy fiú, és akkor hogyan kéne állnia a hasadnak, hova kéne hízni. Ezek régi népi baromságok, igazságalap nélkül.
2010. máj. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem nagyon hiszek az ilyen népi szóbeszédnek, DE, amit mondtak a fiús kismamákról nekem bejött. Kb. 20.héttől jöttek fel kilók. Popóra, combomra, előlről - hátulról nem látszik a pocim, de oldalról!!!Olyan viccesen csúcsos:)

33 h

2010. máj. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem egyenlőre még csak 2 kiló jött fel, hát azt megnem mondom hogy hova, mert nem vettem észre magamon ilyesmit :) de előrefelé nő a hasam és egyáltalán nem oldalra :)

20h km

2010. máj. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nincs összehasonlítási alapom, mert csak 1 kisfiam van még, de tény, h 6 hetesen már eltünt a derekam egy az egyben.
2010. máj. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40+3 hetes vagyok, kisfiút várok. A derekam rendesen megmaradt, nincs is nagy hasam (mondjuk ami van, azt is már lent hordom :)). Összesen 9 kg jött fel rám, a 18. héttől kezdve (addig fogytam, a 18. héten lettem újra annyi, mint első mérlegelésnél). Kb a 36. héttől érzem, hogy a combomon szűkebbek a nadrágjaim, de még most is a régi cuccaimat hordom.
2010. máj. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem a 20.héttől és a combomra,popsira,és a hasamra!!:)

Nekem tényleg csúcsos lett!!De csak a vége felé!

2010. máj. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Csak azért érdeklődöm,mert még nem tudom,hogy milyen nemű lesz a babánk.Ő már a 3.baba,és én oldalra,popsira hízok.

De már látszik nagyon szépen a hasam is:)16 hetet taposom még csak.

Én csak viszonyítási alapokat gyűjtögetek--tudom,majd az uh pontosabb lesz,meg mikor kibújik,de azért lehet tapasztalatokat gyűjteni,nem?

Köszönöm a segítséget:)

2010. máj. 26. 10:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Én a 20. héttől kedtem a fiammal hízni.Nagy pocakom volt, mondták hogy fiús pocak:-)Úgy mindenhova egyenletesen híztam.18 kg. lett a vége sajna, de a java víz volt.
2010. máj. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Háát,jó lenne nekünk is egy fütyis,mert 2 kiscsajszi már van:)

Én az elsővel 22kg-t,a másodikkal meg 2kg-t híztam:(

2010. máj. 26. 12:03
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem amit leírtál az alapján kislány lesz.A régiek azt mondják aki széltében hízik, annak lánya, aki csak szinte hasra, annak fia lesz.De ez csak a hagyomány, ami nem alapul semmire.Remélem akkor nektek a kisfiút, szorítok...

36 hetes kismami

2010. máj. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!