Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 11. héten először megyek...

A 11. héten először megyek vérvételre. Éhgyomorra kell menni? Ha éhgyomorra megyek tuti elájulok.

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 07:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell éhgyomorra menni.Legalábbis nálunk nem kellett egyik vérvétel előtt sem.Azt hiszem, egyedül a terheléses cukor az, aminél nem lehet enni.Ez nem olyan jellegű vérvétel, amit befolyásol a vércukorszinted.De én a helyedben azért rákérdeznék az orvostól vagy a védőnőtől.Mert lehet eltérés a városok között.Nem mindenhol ugyanaz a szokás.
2010. máj. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk éhgyomorra kellett (Debrecen).
2010. máj. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is éhgyomorra kell menni vérvételre. ( Székesfehérvár ) Vigyél magaddal vmi pékárút, vagy egy szendót otthon dobj össze, hogy egyből megtudd enni vérvétel után. Én is így szoktam :)
2010. máj. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk éhgyomorra kellett menni (Budapest)

És én is így voltam vele, hogy elájulok, nem fogom bírni. Ezért én azt csináltam, hogy ha tudtam, hogy 7 órától lehet menni, akkor fél 7kor keltem és már indultam is, mondjuk nekem csak sétálni kellett. Ott viszont leültem és úgy vártam a soromra, nem mondom, hogy nem szédültem meg vagy 5ször és nem volt ájulásérzetem és nem volt falfehér az arcom, de ahogy végeztem gyorsan benyomtam egy szendvicset addig ott ücsörögtem és csak utána jöttem haza :) túl lehet élni, de nekem is inkább valakivel kellett volna mennem, nem jó egyedül. Szerintem te se menj ha annyira rosszul tudsz lenni.

2010. máj. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tudod mikorra kell menni, akkor kicsivel előtte kelj csak fel. Készítsd ki előző nap a ruhád, reggel csak felöltözöl és indulsz. Én sétáltam mert a friss levegő jót tett, de ha hamar oda akarsz érni és van rá lehetőséged autóval menj, vagy vitesd el magad. Így még később kell felkelned. Feltétlenül legyen a táskádba szendvics és üditő, vagy cukros tea. Amint levették a vért ülj le és egyél. Pihenj egy fél órát és utána indulj haza. Így ki fogod bírni, hidd el. Csak pozitívan. Ja és a kísérő jó ötlet! :-)
2010. máj. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!